cz  Czech      uk  EN

Přímé spojení z Plzně, Prahy, Brna a Olomouce na Ukrajinu nově nabízí FlixBus od 11. prosince pětkrát týdně

  • Turisticky atraktivní destinace jako Lvov nebo Oděsa na pobřeží Černého moře
  • Zaváděcí cena od 99 Kč na omezený počet jízdenek a pro vybrané termíny, běžná cena jízdenek mezi Prahou a Oděsou od 749 Kč. 

 

 

Praha/Kyjev, 4. prosince 2019 – Společnost FlixBus od prosince posílí autobusové spojení na Ukrajinu. Nová linka začne jezdit od 11. prosince pětkrát týdně a přímo propojí Plzeň s ukrajinskou Oděsou na pobřeží Černého moře. V Česku budou autobusy stavět ještě v Praze, Brně a Olomouci, dále pojedou přes Krakov a na Ukrajině zastaví ve městech Lvov, Ternopil, Chmelnyckyj, Vinnycja a Umaň. Prodej jízdenek na nové spojení začíná dnes a dopravce nabízí zaváděcí cenu na omezený počet jízdenek a pro vybraná období od 99 Kč.

„Nové spojení na Ukrajinu nabídneme se všemi standardy na palubě, na jaké jsou naši zákazníci zvyklí. V zelených autobusech je toaleta, Wi-Fi zdarma, klimatizace, elektrické zásuvky nebo více místa na nohy,“ uvádí mluvčí společnosti FlixBus Martina Čmielová.

Dopravním partnerem na lince mezi Plzní a Oděsou je společnost Regabus, rodinná firma, která se na autobusové spojení mezi Ukrajinou a Českou republikou specializuje už od roku 1994.

Z autobusového nádraží v Plzni bude FlixBus směrem na Ukrajinu odjíždět každé pondělí, středu, čtvrtek, pátek a neděli ve 14.00, z Florence v Praze odjede v 16.15, v Brně zastaví na Zvonařce v 18.55 a z Olomouce odjede o hodinu později v 19.55. Do Krakova je příjezd naplánován na 23.15, do Lvova v 6.25 a na konečnou do Oděsy dorazí ve 20.05 hodin následujícího dne. V opačném směru budou od Černého moře odjíždět autobusy každé úterý, středu, pátek, sobotu a neděli v 9.00 ráno a na konečnou do Plzně dorazí o den později ve 12.45 hodin.

Zaváděcí ceny na nové spojení od 99 Kč

Prodej jízdenek na nové spojení mezi Plzní a Oděsou začíná dnes a dopravce nabízí zaváděcí cenu na omezený počet jízdenek a pro vybraná období od 99 Kč. Zvýhodněné jízdenky mohou zákazníci zakoupit do této neděle 8. prosince pro cesty v období od 11. do 15. prosince 2019 a od 28. ledna do 28. února 2020 na www.flixbus.cz nebo v mobilní aplikaci FlixBus.

FlixBus rozšiřuje spojení mezi ČR a Ukrajinou letos již podruhé. Od srpna mohou zákazníci třikrát týdně využívat přímé autobusové spoje z Prahy a Hradce Králové do měst Kyjev, Žitomír, Rovno a Lvov. Na Ukrajině má FlixBus nyní tři autobusové partnery a nabízí přímá spojení do 37 měst.

.

FLIXBUS

.

V české vnitrostátní dopravě působí FlixBus dva roky. Celkem nyní zelené autobusy jezdí do 30 zemí a více než 2 000 destinací, každý den lze vybírat z nabídky přes 350 000 různých spojení. Nezastavuje se ani v technologickém vývoji a důraz klade na digitální služby.

TZ: FlixBus

.

.

 

 

Tagy: ,

Komentáře uzavřeny.