cz  Czech      uk  EN

STUDENT AGENCY – flotila nových autobusů na lince z Prahy do Plzně!

Scania IRIZAR PB _ Student _Agency 1

Společnost STUDENT AGENCY oznámila, že nyní dochází k obměně vozů na lince Praha – Plzeň, kdy všechny vypravované autobusy nyní jsou v kategorii FUN & RELAX. STUDENT AGENCY se díky důsledné obměně vozového, která je součástí marketingové strategie, daří lákat do svých autobusů další nové cestující.

Student Agency 2

  • STUDENT AGENCY mění flotilu autobusů na lince Plzeň – Praha.
  • Linku kompletně ovládly autobusy FUN & RELAX.
  • Počet cestujících na lince Plzeň – Praha vzrostl meziročně za první pololetí o jedno procento.

Téměř 412 tisíc cestujících přepravily autobusy STUDENT AGENCY za první pololetí na trase Plzeň – Praha. V porovnání se stejným obdobím roku 2014 byl počet cestujících, kteří cestovali autobusy STUDENT AGENCY na trase Plzeň – Praha o procento vyšší, když v předchozím roce jich za stejné období cestovalo přibližně 407 tisíc.

Aktuálně STUDENT AGENCY mění kompletně flotilu autobusů provozovaných na lince Plzeň – Praha. Od nynějška budou na spoje nasazované nejmodernější autobusy ve střední Evropě, ve stylu FUN & RELAX s individuálními obrazovkami v sedačkách. V nich vedle palubního servisu v podobě nápojů a denního tisku zdarma, mají cestující k dispozici vysoce výkonné připojení k internetu a především systém palubní zábavy v podobě individuálních monitorů instalovaných v jednotlivých sedačkách, na kterých mohou cestující sledovat například více než 50 filmů, poslouchat hudbu, číst zpravodajství či hrát elektronické hry. Standard cestování se tak blíží například dálkovým letům významných leteckých dopravců.

„Linka do Plzně je se 410 tisíci přepravenými cestujícími naší třetí nejvýznamnější trasou v rámci České republiky a cestujícím jsme tady komfort ve stylu FUN & RELAX již trochu dlužili. Teď jsme to změnili a od nynějška si na všech spojích budou naši zákazníci tento komfort naplno užít,“ říká Ivana Kašická, ředitelka autobusové divize STUDENT AGENCY.

Pohodlí přepravy autobusy STUDENT AGENCY a nabídku palubních služeb cestující hojně využívali i doposud. „Jen za první pololetí jsme našim klientům zdarma podali více než 350 tisíc horkých nápojů. Stevardky kelímky na této lince nejčastěji plnily cappuccinem s cukrem,“ uvádí nejoblíbenější nápoj cestujících na lince Plzeň – Praha Ivana Kašická. Vedle palubního servisu v podobě nápojů a denního tisku zdarma, mají cestující k dispozici také výkonné připojení k internetu a mohou sledovat filmy, či poslouchat hudbu.

Spoje jezdí až 19x v každém směru denně (celkem tedy 38 spojů denně) a jízdní doba mezi autobusovým nádražím v Plzni a stanovištěm v Praze na Zličíně trvá přesně 1 hodinu.

STUDENT AGENCY

 

Reklama na BusPressu – Klíč k dobrým obchodům

 

dekra_skola-MM

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.