cz  Czech      uk  EN

STUDENT AGENCY posiluje!

 Zájem o pravidelné cestování žlutými autobusy společnosti STUDENT AGENCY i nadále roste. Od 9. června proto dojde k další posile autobusových linek. Rostoucí zájem cestujících o autobusy největšího soukromého vnitrostátního dopravce STUDENT AGENCY Express vede k posile dalších pravidelných vnitrostátních linek. Cestující se mohou těšit na nové spoje na linkách Praha – Karlovy Vary a Praha – Český Krumlov.

Radim Jančura – majitel společnosti STUDENT AGENCY 

 Od 9. června 2013 dojde k posile linky Praha – Karlovy Vary. Nově přibudou spoje z Karlových Varů v 6:30 a 15:30 a z Prahy 11:00 a 19:00. Všechny spoje na trase Praha – Karlovy Vary budou jezdit přes Letiště Václava Havla. Od 9. června přidává Student Agency spoje také na trase Praha – Český Krumlov. Přibude spoj ve 12:00 z Prahy a v 16:00 z Českého Krumlova. Spoje budou jezdit denně. V sobotu přibude spoj v 8:00 z Prahy a ve 12:00 z Českého Krumlova, v neděli pak v 16:00 z Prahy a ve 20:00 hodin z Českého Krumlova.

V souvislosti s letními měsíci dojde k drobným omezením některých spojů. Na lince Praha – Liberec nepojedou přes prázdniny spoje v 6:15 a v 7:15 z Liberce v 17:15 a 18:15 do Liberce. Na lince Brno – Jihlava – Praha nepojede od 9. do 20. 6. spoj v 6:45 z Brna a v 15:00 z Prahy. Na lince Praha – Plzeň dojde v období od 20. června do 18. září k omezení čtvrtečních spojů.

Na linkách Brno – České Budějovice, Olomouc – Zlín, Brno – Zlín a Praha – Hradec Králové zůstávají jízdní řády beze změn. Informace o krátkodobých omezeních provozu v období červencových státních svátků stejně jako plné verze všech jízdních řádů platných od 9. 6. 2013 najdete na adrese: jizdenky.studentagency.cz/Timetables

Na palubách autobusů STUDENT AGENCY Express čeká na každého pasažéra pohodlné sezení, příjemný a ochotný personál, připojení k internetu prostřednictvím zesílené WIFI. Samozřejmostí jsou denní tisk a teplé nápoje zdarma.

Zakoupit jízdenky Student Agency express je možné na všech standardních prodejních místech – tedy prostřednictvím pokladen Student Agency express na autobusových nádražích, poboček Student Agency, poboček železničního dopravce RegioJet a provizních prodejců s prodejem vnitrostátních jízdenek na autobusy Student Agency express a automatů Pay Plus a také přes internetový rezervační systém jízdenek na

www.studentagency.cz  a www.regiojet.cz 

 

reklama:

„EUROTRANS VELETRH OBCHODNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ“

 VŠE O VELETRHU EUROTRANS – INFORMACE, klikni a jsi tam!

 

Tagy: , , ,

Komentáře uzavřeny.