cz  Czech      uk  EN

STUDENT AGENCY – RegioJet stále posiluje!

Za květen 2013 společnost RegioJet přepravila rekordní počet cestujících. Konkurence na trati Praha – Ostrava zákazníky neubrala. Z vyšší nabídky spojů tak profitují hlavně cestující.   Ani vstup dalšího dopravce v závěru loňského roku na vytíženou páteřní trať mezi Prahou a Ostravou neznamenal pro společnost RegioJet pokles cestujících, naopak. V květnu RegioJet přepravil téměř 155 tisíc lidí a dosáhl průměrné obsazenosti spojů přes 90 %. Podle dostupných mezinárodních statistik tak jde o světový unikát.

První soukromý dopravce v České republice, RegioJet, člen holdingu Student Agency, na české koleje přinesl zcela novou kvalitu cestování, která si okamžitě získala zájem ze strany zákazníků. Zájem zejména nových cestujících o cestování vlakem je dokladem, že volný trh železnici prospívá. Do konce roku 2013 plánuje 1. dálkový soukromý dopravce v České republice navýšit kapacitu svých vlaků o 20 %.

Denně RegioJet vypravuje na trase Praha – Ostravsko – Žilina celkem 18 spojů: 2x denně v trase Žilina – Ostravsko – Praha a zpět, 6 spojů Třinec – Ostravsko – Praha a zpět a 10 spojů Havířov – Ostrava – Praha a zpět. Od 9. června RegioJet dvanáctkrát denně zastavuje v Zábřehu na Moravě.

Komfort – Služby – Cestování

RegioJet cestujícím nabízí například snídaňová menu za ceny od 9 Kč, středomořské saláty či plněné croissanty nebo řecký jogurt. RegioJet upřednostňuje české společnosti vyrábějící kvalitní potraviny. Rozsah služeb ve vlacích společnosti RegioJet:

  • Neomezené množství kávy (překapávaná i značková káva) – ZDARMA
  • Mátový čaj a voda – ZDARMA Český a slovenský denní tisk zdarma, další časopisy a tiskoviny ZDARMA
  • Drobné sladkosti v rámci aktuální nabídky – ZDARMA
  •  Připojení k nejvýkonnější síti palubního internetu – včetně nabídky filmů – ZDARMA
  •  Připojení k elektrické síti 230 V – ZDARMA
  • Rezervace místa – ZDARMA
  • Přepravujeme pouze sedící cestující, navíc možnost výběru z mnoha variant vozů – otevřený prostor, kupé, internetová kavárna Přístup k počítači ve voze Internet Café, který je nainstalován a připojen k internetu a určen  pro aktivity cestujících Servis a přítomnost člena palubního personálu v každém voze – každých 20 minut nabídka služeb – ZDARMA
  • Nabídka občerstvení za nízkonákladové ceny – sushi, saláty, plněné croissanty, dezerty 2 toalety v každém z vozů s hudební produkcí – francouzské šansony a živou orchidejí a garancí čistoty
  • Prodej jízdenek na MHD v Ostravě a Praze přímo na palubě vlaku (všechny typy jízdenek) Možnost parkování ZDARMA v parkovacím domě ve stanici Ostrava Svinov
  • Možnost návazné cesty na Letiště Václava Havla v Praze Ruzyni Možnost půjčení automobilu za zvýhodněné ceny od autopůjčovny Hertz, možnost výhodné taxislužby od Tick Tack v Praze a Komfort Taxi v Ostravě.

TZ: ReioJet

VIDEO: REGIOJET – STUDENT AGENCY

 

reklama:

„EUROTRANS VELETRH OBCHODNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ“

informace i veletrhu EUROTRANS, klikni a jsi tam!

Tagy: , , ,

Komentáře uzavřeny.