cz  Czech      uk  EN

FlixBus – TURANCAR: týdně 40 nových spojů na Slovensko!

 

  • 15 nových zastávek dostupných přímým spojem z Prahy v síti FlixBusu pro cesty od 20. února
  • Banská Bystrica, Zvolen, Nitra, Sereď, Žiar n. H., Topoľčany, Piešťany, Prievidza a další
  • Dopravu zajišťuje významná slovenská dopravní společnost TURANCAR
  • Jízdenky mezi Prahou a Banskou Bystricí dostupné na www.flixbus.cz za cenu 480 Kč

 .

.

 

Významnou prodejní spolupráci v únoru startují globální poskytovatel mobility FlixBus a autobusový dopravce TURANCAR. Od 20. února můžete v síti FlixBusu cestovat 40 novými mezinárodními spoji týdně, které obsluhuje slovenský rodinný dopravce s třicetiletou tradicí. Na přímém spojení z Prahy si tak můžete zakoupit jízdenku do nových zastávek na Slovensku, mezi kterými jsou i turisticky atraktivní destinace jako Banská Bystrica, Topoľčany, Piešťany, Nitra a další.

Už nyní si mohou zákazníci na webových stránkách FlixBusu zakoupit jízdenky z Česka do 15 nových zastávek na Slovensku. Globální dopravce do své prodejní sítě začleňuje denní i noční mezinárodní linky z Prahy do Banské Bystrice, které provozuje jeden z nejvýznamnějších slovenských dopravců TURANCAR.

Máme velkou radost, že díky spolupráci se společností TURANCAR můžeme rozšiřovat nabídku zastávek v naší síti. Slováci pracující v Praze se nyní pohodlně dostanou přímým spojem do řady dalších destinací. V síti se objeví i turisticky oblíbená místa jako lázeňské město Piešťany nebo historická Banská Bystrica,“ uvádí Pavel Prouza, ředitel FlixBusu pro Českou republiku a Slovensko.

Kromě mezinárodních cest začínají spolupracovat v oblasti prodeje jízdenek i na slovenských vnitrostátních trasách. Celkem tedy do sítě FlixBusu přibývá nabídka více než 260 nových spojů týdně. Na Slovensku se jedná ještě o každodenní regionální spojení mezi Bratislavou a Topoľčany, Bratislavou a Banskou Bystricí a Bratislavou a Nitrou.

Slovenský autobusový dopravce TURANCAR při příležitosti 30. výročí založení rodinné firmy omlazuje svůj vozový park a nakoupil tři desítky nových autokarů značky Setra. Některé z nich vyjedou právě na linky, které jsou v prodeji přes FlixBus. Zákazníkům bude k dispozici neomezené připojení k Wi-Fi kvality LTE, USB a elektrické zásuvky i větší prostor mezi sedadly.

„Díky FlixBusu můžeme oslovit širší okruh cestujících a také ty, kteří chtějí cestovat po celé Evropě. Těšíme se, že zákazníci ocení nový standard služeb na palubě našich autobusů a budou s námi cestovat o to raději. Do našeho vozového parku nyní postupně nasazujeme nově zakoupené autobusy, které cestujícím poskytnou to největší pohodlí a nejvyšší bezpečnost,“ vysvětluje Viliam Turan, majitel společnosti TURANCAR.

Síť autobusů FlixBus nabízí v Evropě přes 350 000 denních spojení do 2 000 destinací, a to jak do významných velkoměst, tak periferií a regionů. Zhruba 40 % zastávek zelených autobusů se nachází ve městech s méně než 20 tisíci obyvateli.

TZ: FlixBus

.

.

.

 

Tagy: ,

Komentáře uzavřeny.