cz  Czech      uk  EN

Inovativní expozice Anadolu ISUZU na veletrhu Busworld Turkey 2024

Světový výrobce autobusů a užitkových vozidel Anadolu Isuzu představil na veletrhu Busworld Turkey 2024 celou škálu svých inovativních a ekologických modelů. Veletrh se uskutečnil v Istanbulu ve dnech 29. – 31. května a domácí premiéru si zde odbyl také nový plně elektrický turistický midibus Novo Volt. Anadolu Isuzu tímto krokem odhaluje svou budoucí vizi dalšího směřování. V expozici Isuzu měli možnost návštěvníci obdivovat i další úspěšné inovativní modely,

Grand Toro, Citiport 12 a NovoCiti Volt, které již vzbuzují nebývalý zájem nejen na domácím trhu, ale jsou úspěšné i v zahraničí. Největší pozornost návštěvníků však byla upřena na očekávanou novinku na poprvé slavnostně představené Novo Volt.

Generální ředitel Anadolu Isuzu Tuğrul Arıkan uspořádal tiskovou konferenci u příležitosti prvního představení Novo Volt na domácím veletrhu Busworld. Ve svém projevu také zmínil dosažené prodejní úspěchy nových modelů autobusů Grand Toro, Citiport 12 a NovoCiti Volt. Arıkan řekl: „Na tomto veletrhu, který propojuje naše odvětví, jsme představili ekologicky šetrná a moderní vozidla, která jsme vyvinuli a vyrábíme v souladu s nejmodernějšími požadavky světových trhů. Produkujeme je v našich moderních výrobních zařízeních „Smart Factory“ na základech výzkumu, vývoje a inovací. Zájem domácího trhu je tím nejlepším ukazatelem naší úspěšnosti.“

NOVO VOLT představil generální ředitel Tuğrul Arıkan

Grand Toro nabízí ideální řešení na střední vzdálenosti

Turistický model Grand Toro, představený na stánku Anadolu Isuzu na Busworldu Turkey 2024, zaujal své místo mezi atraktivními modely veletrhu svým mimořádným vybavením a vyspělými technologickými rysy. Nabízí kapacitu až 37 míst a vyniká mezi konkurencí jako ideální středně velký autobus o celkové délce 8,5 metrů. Je vhodný pro středně dlouhé trasy, turistické výlety, městské transfery, incomingovou turistiku, dopravu sportovců a všech dalších zájmových spolků.

NovoCiti Volt vzbuzuje oprávněně pozornost

Dalším exponátem v expozici Anadolu Isuzu byl osvědčený, plně elektrický městský midibus NovoCiti Volt, ten vychází z úspěšné předchozí dieselové modifikace NovoCiti Life. Jedná se o další vozidlo se stoprocentně čistým provozem s mimořádně vysokou přidanou hodnotou a jasnou budoucností. Elektrobus NovoCiti Volt se již také představil v minulém období v mnoha evropských městech, kde také právem vzbudil zaslouženou pozornost.

CitiPort 12 linkový autobus vyniká svoji ergonomií a pohodlím

Společnost Anadolu Isuzu zde také představila klasický městský, stoprocentně nízkopodlažní, dvanáctimetrový autobus CitiPort 12. V rámci nejpoužívanějšího segmentu městských autobusů v délce dvanáct metrů je představitelem nové generace autobusů do města, pojme až 107 cestujících, vyniká mimořádným vnitřním prostorem, pohodlím pro cestující a ekonomickým provozem s nízkou spotřebou paliva. Je nápadný svým svým designem a dobře řešenou celkovou ergonomií.

Zdroj: Anadolu Isuzu

V Čechách značku ISUZU bus zastupuje výhradní importér společnost TURANCAR CZ, která působí na českém trhu 20 let od roku 2004.

Tagy: , ,

Komentáře uzavřeny.