cz  Czech      uk  EN

Strategické partnerství Anadolu Isuzu a americké společnosti Proterra

Výrobce autobusu Anadolu Isuzu a společnost Proterra oznámily spolupráci na bateriových elektrických autobusech Citi VOLT nové generace produkovaných pro Evropu. Plně elektrické linkové autobusy Anadolu Isuzu Citi VOLT jsou nyní vybavené špičkovými bateriovými systémy pro užitková vozidla od americké společnosti Proterra. Cílem spolupráce je zvýšit vliv a pronikání Anadolu Isuzu na evropský trh. V české republice zastupuje Anadolu Isuzu společnost TURANCAR CZ v Praze.

Nové partnerství představuje vstup společnosti Proterra Powered na evropský trh veřejné dopravy.

Anadolu Isuzu začlení technologii baterií Proterra do svých nových 12metrových a 18metrových modelů elektrobusů Citi VOLT s nulovými emisemi. Elektrobusy Citi VOLT nové generace umožní dojezd od 200 km do 400 km na jedno nabití, tak aby splnily náročné požadavky evropského trhu veřejné dopravy.

ISUZU Citi Volt 18

Zleva Gareth Joyce, prezident Proterra, a Tuğrul Arıkan, generální ředitel Anadolu Isuzu, při slavnostním podpisu smlouvy mezi Proterrou a Anadolu Isuzu.
..

Bateriové systémy Proterra, navržené a vyrobené v USA, nabízejí kompaktní, bezpečné a výkonné řešení, které splňuje potřeby předních komerčních výrobců v Evropě, jako je například také Anadolu Isuzu. Akumulátorová platforma Proterra je osvědčená a prověřená dopravními společnostmi, které najely více než 20 milionů mil s autobusy a užitkovými vozidly.Společnost Anadolu Isuzu podniká přímé kroky k tomu, aby se stala globální značkou s užitkovými vozy, které vyvinula pro místní potřeby cílových trhů. Anadolu Isuzu je ambiciózní v zahraničí, stejně jako na domácím trhu, v současnosti se zaměřuje na vývoj nových technologií pro autobusy šetrnější k životnímu prostředí. Uznání od dopravců se Anadolu Isuzu dostalo během evropské propagační cesty, kde jim společnost představila svůj první osmimetrový elektrobus NovoCiti VOLT. Chystá se také expandovat svými s novými 12metrovými a 18metrovými modely elektrobusů Citi VOLT s nulovými emisemi, za cíl má nabídnout ještě nižší provozní náklady, delší dojezd a maximální efektivitu.O Proterře

Proterra je lídrem v navrhování a výrobě bez emisních elektrických linkových vozidel a technologických řešení. Díky špičkovým vlastnostem a energetické účinnosti založené na přísných nezávislých testech v USA jsou produkty Proterra zákazníky vyhledávány. Konstruovány a vyráběny jsou v USA s pobočkami v Silicon Valley, Jižní Karolíně a Los Angeles.

ISUZU Citi Volt 12

Tagy: , , ,

Komentáře uzavřeny.