cz  Czech      uk  EN

LEO Express má vlastní kanál na YouTube – Chystá se ´Ptejte se Leoše´

Nový vlakový dopravce LEO Express jde s dobou. Protože přípravy na zahájení poskytování služeb cestujícím vrcholí a start plánovaný v letošním roce se blíží, LEO Express rozšiřuje svou komunikaci a zakládá vlastní kanál na YouTube. Fanoušci se mohou těšit na videa exteriéru i interiéru nových super moderních vlaků LEO Express, ale i na záběry ze zákulisí firmy a reportáže z nejrůznějších akcí, které bude LEO Express pořádat.

Připravuje se také jeden zajímavý bonbónek. Prostřednictvím kanálu na YouTube bude s fanoušky pravidelně komunikovat také samotný majitel společnosti Leoš Novotný. „Nyní jsme doslova zavaleni dotazy a podněty ze strany našich fanoušků i široké veřejnosti. Obrací se na nás muži i ženy, mladí i staří, denně jsou to desítky telefonátů, e-mailů nebo dotazů na Facebooku. Ohlas na náš nástup na trh je skutečně obrovský. Chci se všemi komunikovat maximálně otevřeně a vyjít lidem vstříc, vím, že důležitost sociálních sítí pro informování veřejnosti roste. Proto jednou nebo dvakrát do měsíce vybereme ty nejčastější či nejzajímavější dotazy, které k nám přijdou, a já se na ně prostřednictvím jakéhosi video pozdravu budu snažit odpovědět. Je to taková moderní verze ,Ptejte se Leoše´. Zkoušíme něco nového a věřím, že to lidé ocení a že to bude fungovat,“ říká Leoš Novotný, majitel společnosti LEO Express.

YouTube kanál LEO Express je dostupný na adrese www.youtube.com/LeoExpresscz.
Společnost LEO Express v současnosti ke komunikaci s veřejnosti využívá vlastní webové stránky www.le.cz a také vlastní profil na Facebooku, kde se počet fanoušků blíží hranici 10 000. Do budoucna společnost plánuje rozšířit svou komunikaci kromě YouTube i na další sociální sítě.

Téma: Moderní železniční doprava je silné téma veletrhu EUROTRANS 2013

 

 

Komentáře uzavřeny.