cz  Czech      uk  EN

LEO Express zkracuje vzdálenosti – Ostrava na dosah ruky!

Cestování mezi Prahou a Ostravou se stane příjemným zážitkem, cesta bude rychlejší, pohodlnější a hlavně veselejší v příjemné společnosti, příjemného palubního personálu. 16. spojů LEO Expres na trati Praha – Ostrava každý den!

LEO Express má v Česku již čtyři jednotky!

 

Čtvrtá zbrusu nová vlaková souprava společnosti LEO Express dorazila do Česka. Je zatím umístěna na zkušebním okruhu Výzkumného Ústavu Železničního u Velimi, kde v současnosti dokončují testy další dvě jednotky LEO Express. Jedna souprava dorazila minulý týden také do železničního depa v Bohumíně. Zbylá pátá jednotka FLIRT od švýcarského výrobce Stadler dorazí do Česka v průběhu podzimu.Nový železniční dopravce LEO Express začne dopravovat cestující mezi Prahou a Ostravou v plném rozsahu se 16 spoji denně od 9.12.2012.

LEO Express a. s. je česká železniční společnost, která se připravuje na provozování osobní vlakové dopravy zcela novými soupravami LEO Express od prosince 2012 na trati Praha-Pardubice-Olomouc-Ostrava-Bohumín a postupně také na dalších tratích v ČR i v sousedních státech. Majitelem a zároveň předsedou představenstva společnosti je Leoš Novotný. LEO Express je součástí skupiny LEO TRANSPORT, která dnes sdružuje skupinu firem podnikajících v železničním a dopravním průmyslu. Moderní a velmi úsporné vlaky LEO Express jsou nízkopodlažní, plně klimatizované elektrické soupravy aerodynamického tvaru. Celkem 16 spojů denně poskytne cestujícím kvalitní služby a také špičkové technologie. Nabídnou funkční internet, elektrické zásuvky pro všechny, zábavua informace prostřednictvím unikátního vnitřního audio-video kanálu, pohodlný interiér, speciálně konstruované polohovací sedačky, dostatek prostoru pro nohy a zavazadla všech cestujících, vyspělý palubní informační systém pro cestující, moderní toalety přístupné i hendikepovaným. O cestující se bude starat patřičně vyškolený a vstřícný personál.

Více o firmě LEO Express na www.le.cz

Komentáře uzavřeny.