cz  Czech      uk  EN

Zdeněk Troška cestuje vlakem LEO Express

Pouhé tři dny scházejí do zahájení ostrého provozu vlaků LEO Express na trase Praha-Pardubice-Olomouc-Ostrava-Bohumín. Od neděle 9. 12., kdy na železnici vstupuje v platnost nový jízdní řád, bude  LEO Express  zajišťovat na této trati již osm spojů denně. Postupně do konce letošního roku zvýší kapacitu až na šestnáct spojů každý den.

Přijemné cestování s LEO Express

Dnes jsme mezi pasažéry měli možnost vidět také Zdeňka Trošku, filmového režiséra, který cestoval s LEO Express do Pardubic. Zdeněk Troška nešetřil chválou, pohodlně se usadil do koženého „fotelu“ v business třídě, objednal si hodně perlivou vodu a povídal si s Leošem Novotným, který ho na tento pozval.

Mám vlaky rád říká Zdeněk Troška.

Rád v nich jezdím. Když jede člověk takto na delší vzdálenosti, tak je v klidu, v pohodlí, v pohodě a nemusí se nikam trmácet třeba autem.  Fandím LEO Express a jsem šťastný, že jsem se s ním mohl seznámit.  Je to důstojný dopravní prostředek pro člověka 3. tisíciletí,“ pochvaloval si Zdeněk Troška svou jízdu z Prahy do Pardubic. A dodal: „Všem doporučuji si tento vlak zkusit, a věřím, že když si ho vyzkoušejí, budou jezdit tímto vlakem stejně rádi jako já a nedají na něho dopustit.“

Zdeněk Troška na palubě LEO Express ve skvělé náladě

Leoš Novotný  ve svém vlaku se svým hostem  Zdeněk Troškou

Připomínáme: prodej jízdenek LEO Express byl zahájen v pondělí 3. 12. 2012 prostřednictvím rezervačního systému www.le.cz a v prodejních centrech LEO Express ve stanicích Praha hl. n., Pardubice hl. n., Olomouc hl. n., Ostrava-Svinov a Ostrava hl. n.

Prodejní centrum LEO Express v Praze na hlavním nádraží

 LEO Express přináší na českou železnici pořádnou porci čerstvého vzduchu. Vstup dalšího dopravce do konkurenčního prostředí slibuje zvýšení úrovně českého cestování. LEO Express sledujeme od prvopočátku jeho působení v Česku. Zúčastnili jsme se velké většiny pořádaných akcí včetně testovacích jízd na zkušebním okruhu. LEO Express je novým skutečným fenoménem ve veřejné dopravě, který má šanci změnit zavedené pořádky.

text, foto Zdeněk Nesveda

Zdeněk Troška kupuje si jízdenku do Pardubic s úsměvem

BusPress – O LEO Express jsme napsali, klikni ať víš! 

 

Tagy: , , ,

Komentáře uzavřeny.