cz  Czech      uk  EN

ISUZU na veletrhu CZECHBUS 2020

10. jubilejní ročník veletrhu CZECHBUS https://czechbus.eu/ se uskuteční na výstavišti PVA EXPO Praha 24. – 26. listopadu 2020. Společnost TURANCAR CZ, výhradní dovozce autobusů SUZU do České republiky se veletrhu účastní pravidelně od samého počátku a byl v roce 2010 hlavním impulsem pro jeho založení a aktivně se účastnil příprav při jeho vzniku.

ISUZU NovoCiti Life na veletrhu CZECHBUS 2019

ISUZU TURANCAR CZ https://www.isuzubus.cz/autobusy/novo-citi-life

Letošní veletrh CZECHBUS bude poznamenán událostmi spojených s epidemií koronaviru a bude se konat za přísných epidemiologických opatření. TURANCAR zde představí nejnovější model malého městského autobusu ISUZU NovoCiti Life. Ten se poprvé v Čechách objevil jako novinka v roce 2017, od té doby doznal výrazných inovací a hlavně se již úspěšně prodává ve velké části Evropy včetně České republiky.  

ISUZU NovoCiti Life je nově navržená koncepce malého městského autobusu ve vývojovém centru Anadolu ISUZU. NovoCiti Life měří necelých 8 metrů a má kapacitu až 60 cestujících. Je vybavený motorem FTP s objemem 4 500 ccm v kombinaci s plně automatickou převodovkou ALLISON 2100. Pro autobus byla speciálně navržena zadní náprava s převodem „Z“ od společnosti  BRIST. ISUZU NovoCiti Life, je držitelem prestižní ceny Golden Design Award 2017. Autobus se vyrábí v sériích v jednom z nejmodernějších evropských závodů ISUZU za použití nejnovějších, progresivních technologií a materiálů a karoserie je ošetřena komplexní kataforézou, která zaručuje dlouhou životnost autobusu.

V Čechách můžeme autobusy ISUZU NovoCiti Life potkat na linkách společností ICOM transport v Pelhřimově a OAD v Kolíně. Největší flotila 42 autobusů NovoCiti Life jezdí v polské Lodži. Určitě i v této složité době si nenechte ujít autobusový veletrh CZECHBUS 2020, rádi vás přivítáme na stánku TURANCAR ISUZU. (NovoCiti Life na linkách ICOM transport: https://isuzu-czech.cz/isuzu-novociti-life-jezdi-na-mestskych-linkach-v-pelhrimove/)

 Více informací o expozici ISUZU CZECHBUS  2020 získáte na stránkách importéra:  https://www.isuzubus.cz/autobusy/novo-citi-life

Tagy: , , ,

Komentáře uzavřeny.