cz  Czech      uk  EN

ISUZU NovoCiti Life, efektivní provozování dopravy v evropských městech

ISUZU BUS v Česku

S NovoCiti Life se dopravcům úspěšně daří snižovat průměrné provozní náklady a v mnoha případech plnohodnotně nahrazuje velké autobusy. NovoCiti Life, městský midibus nabízí maximální komfort pro cestující i řidiče. Vyznačuje se výbornými jízdními a manévrovacími schopnostmi. Svojí koncepcí vyhovuje provozu jak ve velkých městech, tak i malých obcích a na meziměstských linkách. Jeho délka je necelých osm metr, přesto patří mezi nejprostornější městský midibus na trhu.  NovoCiti Life disponuje úctyhodnou přepravní kapacitou a pojme až šedesát cestujících. U NovoCiti Life se jedná nově o navrženou optimální autobusovou konstrukci s maximálním využitím vnitřního prostoru za použití nejmodernějších materiálů a technologií při výrobě. Pro NovoCiti Life je karoserie speciálně ošetřena celkovou kataforézou a tím je zaručena dlouhodobá životnost i v nepříznivých klimatických podmínkách. NovoCiti Life je nový fenomén v oblasti malých městských autobusů právem oceňovaný dopravními odborníky.

Isuzu NovoCiti Life do České republiky dováží TURANCAR CZ a k vidění bude opět na podzimním autobusovém veletrhu CZECHBUS v Praze na výstavišti PVA v Letňanech ve dnech 24. 11. – 26. 11. 2020.

Podrobné informace o ISUZU NovoCiti Life získáte na stránkách importéra zde, nebo přímo u prodejce 776 111 113,  isuzu@turancar.cz

Značku ISUZU podporuje:  BusPress, ISUZU Czech, BUS SHOW, ISUZU TRUCK

Tagy: , ,

Komentáře uzavřeny.