cz  Czech      uk  EN

ISUZU CZECHBUS TEST – TURANCAR představuje novinky ISUZU 2019

ISUZU VISIGO

 

Horké novinky, autobusy ISUZU vystavené na veletrhu CZECHBUS 2018 v Praze budou mít možnost si novináři vyzkoušet na vlastní kůži již týden před konáním samotného veletrhu na letištní ploše v Panenském Týnci. Firma TURANCAR CZ výhradní dovozce autobusů ISUZU připravila program „ISUZU CZECHBUS TEST“ pro novináře s autobusy modelové řady 2019, které byly již představeny na veletrhu IAA v Hannoveru a nyní budou vystaveny i na Czechbusu.

Akce se koná ve středu 14. 11. 2018 na letišti v Panenském Týnci od 9.00 do 12.00 hodin.

Co uvidí návštěvníci v expozici ISUZU na veletrhu CZECHBUS a co budou také testovat novináři

  • ISUZU VISIGO HYPER Euro 6C (inovovaný model, s novým hnacím řetězcem, s motorem CUMMINS s výkonem 320 koní a plně automatickou převodovkou ZF)
  • ISUZU NOVO NIESETRONIC Euro6C (model NOVO poprvé s automatizovanou převodovkou ISUZU Niesetronic)
  • ISUZU NOVO CITI LIFE LF Euro 6C, výstavní premiéra, novinka pro trhy EU, plně nízkopodlažní vozidlo o celkové délce 8 m, motorizace FPT, automatická převodovka Allison
  • ISUZU TURQUOISE Euro 6C coach 31+1+1, modernizovaná známá a dobře osvědčená ikona, základní stavební prvek činnosti TURANCAR od roku 2005 v České republice a na Slovensku.

TURANCAR dováží autobusy ISUZU do České republiky a na Slovensko 18 let. Veletrhu CZECHBUS se účastní po osmé, stál u jeho zrodu a byl iniciátorem pro jeho samotný vznik v roce 2011. Dlouhodobě zastává pozici lídra při prodeji malokapacitních turistických autobusů s kapacitou 28 – 39 cestujících s délkou 7 – 9,5 m.

TURANCAR CZ = ISUZU

TURANCAR zastřešuje uskupení FOR ISUZU CZECH GROUP, nabízí komplexní řešení pro značku ISUZU v Česku, zabývající servisní činností a dodávkami veškerých dílu ISUZU včetně Industrial Diesel Engines.  

V případě zájmu o další informace nás prosím kontaktujte:

Zdeněk Nesveda – BusPress

.

.

.

.

.

 

 

WWW.TURANCAR. CZ

 

O slovenském veletrhu BUS SHOW 2019

WWW.BUSSHOW.EU

Agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO Nitra 19.2. – 21. 2. 2019

Veletrh se koná pod záštitou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenské republiky  a

Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky

 

.