cz  Czech      uk  EN

TURANCAR ISUZU – Zveme vás na veletrh CZECHBUS

ISUZU X2

CZECHBUS se stal pro nás jakýmsi rituálem a již neodmyslitelně patří k našemu autobusovému životu. Zveme vás na CZECHBUS i letos, vlastně již po páté. Slavíme CZECHBUSEM takové malé jubileum od doby, kdy jsme stáli u jeho vzniku. Představíme vám nejnovější model Visigo, který je v sektoru „midi“ naší vlajkovou lodí. Asi největší novinkou u nás u ISUZU je vznik uskupení „FOR ISUZU CZECH GROUP“,  v tomto formátu se ISUZU v Česku oficiálně představí poprvé.  Je to silná výzva směrem k veřejnosti, nyní říkáme, „my jsme ISUZU“. Proto také na venkovní ploše veletrhu uvidíte i jiná vozidla ISUZU než autobusy.

foto nahoře: Viktor Wiesner, jednatel společnosti TURANCAR CZ

Logo For Iszu1

FOR ISUZU CZECH GROUP, nový rozměr pro značku ISUZU v Čechách

Nové uskupení, které do českého prostředí přináší zákazníkům větší komfort v celém sektoru ISUZU. Dříve rozdělené oblasti se nyní nacházejí pod jednou střechou, jednou značkou „FOR ISUZU CZECH GROUP“.  Uskupení vzniklo na základě partnerské dohody společností ProScan a.s. a TURANCAR CZ s.r.o., které pokrývají největší část celého portfolia ISUZU v Česku. „FOR ISUZU CZECH GROUP“ nabízí: prodej autobusů, nákladních vozů a užitkových automobilů ISUZU D–MAX, servis a prodej náhradních dílů. Novinkou jsou také dodávky dílů pro oblast „ISUZU Industrial Engines“, které využívají převážně majitelé různých stavebních strojů vybavených motory ISUZU.  Nyní zákazník nemusí pracně pátrat, aby získal informace o některé z oblastí ISUZU, vždy se dočká kvalifikované odpovědi o možnostech řešení jeho požadavku na jednom ze dvou čísel, případně e – mailu. Značka ISUZU, dobře fungující ve všech světadílech, se díky snažení firem ProScan a Turancar v uskupení FOR ISUZU CZECH GROUP začíná prosazovat i u nás v Čechách.

Těšíme se na setkání s vámi na holešovickém výstavišti ve dnech 24. 11. – 26.11. 2015 na veletrhu CZECHBUS. Expozici TURANCAR ISUZU najdete v pravém křídle Průmyslového paláce.

Zdenek Nesveda – BusPress

ISUZU X1

m

ISUZU X3

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

dekra_skola-MM

Komentáře uzavřeny.