cz  Czech      uk  EN

Veškeré náhradní díly ISUZU nyní se slevou 20% až do konce roku 2015!

ISUZU Engin Industry 2

  • Náhradní díly ISUZU sleva 20% do konce roku 2015
  • Náhradní díly ISUZU PRO: ISUZU INDUSTRIAL ENGINES, BUS, TRUCKS, D – MAX
  • Komfortní dovoz náhradních dílů, v krátkých termínech
  • Objednávky expresně: 776 111 113 a isuzu@turancar.cz
  • Jediná 100% služba ISUZU v ČR „FOR ISUZU CZECH GROUP“

TURANCAR CZ – nejschůdnější cesta k náhradním dílům ISUZU

Společnost TURANCAR CZ, člen uskupení FOR ISUZU CZECH GROUP, nabízí svým zákazníkům nákupy veškerých náhradních dílů ISUZU ve všech segmentech ISUZU se slevou 20% až dokonce roku 2015.

ISUZU Engin Industry 1

TURANCAR CZ exkluzivně dováží a dodává nejen náhradní díly na autobusy ISUZU, ale hlavně také pro oblasti ISUZU INDUSTRIAL ENGINES – pro stavební stroje a těžkou techniku poháněnou motory ISUZU Motors Ltd. Exkluzivita se dotýká zejména dílů k motorům ISUZU zabudovaných například ve strojích: Hitachi, JCB, Kobelco, Sumitomo, Takeuchi, Aichi, Ausa, Hyundai, Kato, Hidromek, TCM, Doosan, Sanya Bobcat.

TURANCAR CZ vám také expresně zajistí náhradní díly ISUZU pro Pick-up ISUZU D – MAX a pro nákladní vozy ISUZU Trucks

LOGO_isuzu_turancar

O společnosti TURANCAR CZ

11 let obchodníka s autobusy ISUZU společnosti TURANCAR CZ. Firemní filozofie, marketing a vybudovaný úspěch značky TURANCAR CZ, vychází ze skutečných potřeb zákazníků. TURANCAR CZ působí v Čechách od roku 2004 a od prvopočátku se úspěšně věnuje prodeji a servisu malých autobusů značky ISUZU. Stále více a intenzivněji se však ukazuje nutná skutečnost, začít se věnovat značce ISUZU v plném rozsahu. Proč ne a kdo jiný by se tomu měl začít věnovat než právě TURANCAR CZ.

Nový rozměr ISUZU v ČR

Od roku 2015 obchodování s ISUZU v ČR dostává jiný rozměr, nově vniká uskupení „FOR ISUZU CZECH GROUP“ leader komplexního prodeje všech segmentů ISUZU v Česku. Nyní na jediném místě vám poskytneme „maximum o ISUZU a pro ISUZU “ BUS, TRUCK, D – MAX, NÁHRADNÍ DÍLY, SERVIS.

Zdeněk Nesveda – BusPress

Udělejte pokus: vytočte 776 111 113 a zeptejte se na cokoliv o ISUZU!

 

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.