cz  Czech      uk  EN

Autobusy ISUZU propagují 11. ročník veletrhu CZECHBUS

Prodejce autobusů ISUZU, společnost TURANCAR CZ, stála v roce 2010 u zrodu veletrhu, CZECHBUS, vznikl z jeho iniciativy a po celou dobu ho stále aktivně podporuje. CZECHBUS budou mimo jiné propagovat malé efektivní, ekonomické autobusy ISUZU NovoCiti Life, které v současnosti testují české dopravní podniky a jsou již v provozu u našich největších dopravních společností.

ISUZU NovoCiti Life při prezentačních jízdách po České republice prezentuje veletrh CZECHBUS 2022 (foto: Zdeněk Nesveda)
ISUZU NovoCiti Life při prezentačních jízdách po České republice prezentuje veletrh CZECHBUS 2022 (foto: Zdeněk Nesveda)

CZECHBUS zraje a roste

11. ročník středoevropského veletrhu autobusů, hromadné dopravy, telematiky a servisní techniky CZECHBUS, se bude konat již po třetí v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech ve dnech 22. až 24. listopadu. CZECHBUS je interaktivním, specializovaným B2B veletrhem se zaměřením na problematiku české a středoevropské silniční hromadné dopravy. Využívá rozšířené kreativní prostředky pro zviditelnění vystavovatelů a partnerů v dlouhodobém horizontu.

CZECHBUS koresponduje se současným děním ve společnosti, proto se ve velké míře i letos objeví na veletrhu městské a linkové autobusy s ekologickými alternativními pohony. Je to dnes velké velké diskutované téma prolínající se i do vládních programů, podle kterých by do roku 2025 mělo být v dopravních podnicích až 41 % ekologicky čistých autobusů. Již dnes je jasné, že evropští výrobci na veletrhu představí autobusy s elektrickým bateriovým pohonem, trolejbusy a autobusy s palivovými vodíkovými články. Skladba exponátů se v současné době formuje a určitě o aktuálním dění přípravy veletrhu vás budeme informovat na portálech BusPress a ISUZU Czech.

CZECHBUS je jistou stálicí v českém veletržním kalendáři, významným setkáním výrobců a dealerů se zástupci dopravních společností. Na veletrhu máte jistotu, že koho z branže nepotkáte během celého roku, tak tady na Czechbusu zcela určitě ano… Je také místem, kde se uskuteční v rámci doprovodných řada odborných konferencí.

SMART CITY TRANSPORT SOLUTIONS (SCTS) inovativní souběžný veletrh

CZECHBUS letos významně obohatí souběžný veletrh SMART CITY TRANSPORT SOLUTIONS (SCTS). S veřejnou dopravou přímo souvisí, mnoho dalších oborů zahrnujících inteligentní infrastrukturní, řídicí, bezpečnostní systémy a technologie pro chytrá města, bez kterých se veřejná doprava v brzké budoucnosti neobejde. Termín konání obou obou veletrhů je 22. až 24. listopadu na nejmodernějším výstavišti v Praze, PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Partnerem veletrhu je Skupina ČEZ a oficiálními vozy jsou automobily značky FORD. O průběhu příprav a aktuálních programech vás budeme také informovat na portálech BusPress a ISUZU Czech.

TURANCAR CZ

Tagy: , , , ,

Komentáře uzavřeny.