cz  Czech      uk  EN

Radim Jančura od autobusů, přes vlaky k ekologickému TAXI v Praze

skoda_GP_2-1024x613

 

Radim Jančura majitel „žlutého dopravního impéria“ se nyní významným způsobem zažíná infiltrovat do silně zahuštěného taxikářského prostředí v Praze. Přečtěte si co všechno skupina STUDENT AGENCY připravuje pro zkvalitnění služeb v dopravě TAXI v našem hlavním městě. Své další plány Radim Jančura velmi jasně popisuje v právě vydané tiskové informaci své společnosti.

TICK TACK chystá expanzi. Připravuje novou značku GREEN PRAGUE pro moderní ekologická taxi a startuje nábor stovek řidičů

TICK TACK plánuje být největší taxislužbou v Praze. Aktuálně objednal stovky nových aut – včetně OCTAVIÍ G-TEC CNG pro značku GREEN PRAGUE

Taxislužba TICK TACK, člen skupiny STUDENT AGENCY, chystá výraznou expanzi. Vedle zavedeného limuzínového segmentu pod značkou TICK TACK připravuje novinku, taxislužbu pro tzv. střední zákaznický segment pod novou značkou moderní ekologické taxislužby – GREEN PRAGUE.

V souvislosti s tím pro značku GREEN PRAGUE objednal nové, ekologicky šetrné vozy ŠKODA OCTAVIA G-TEC s plynovým pohonem CNG ve verzi Ambition se speciálně upraveným interiérem a současně obnoví a rozšíří flotilu vozidel pod značkou TICK TACK – o zcela nové faceliftované vozy Audi A6.

V první fázi je pro značku TICK TACK objednáno 200 vozů Audi A6 (120 ve verzi kombi a 80 ve verzi sedan) a pro značku GREEN PRAGUE máme celkem dojednáno 600 vozů s tím, že první stovka vozů ŠKODA OCTAVIA G-TEC CNG – verze Ambition (60 vozů kombi, 40 vozů sedan) je objednána s dodávkou na přelomu letošního a příštího roku.

 

STUDENT AGENCY - Radim Jančura

Vyzýváme všechny šikovné a poctivé řidiče taxi, foto: Zdeněk Nesveda

„ Za dva roky jsme změnili pražskou taxislužbu v limuzínovém segmentu. Přinutili jsme naše konkurenty pořídit nová vozidla, zaměřit se na čistotu a zákaznické vystupování. Samotný TICK TACK přinesl na trh férové jednání bez podvodů na zákaznících.“ říká Radim Jančura a dodává: „Teď se zaměříme na to, abychom byli na trhu největší a přenesli naši kvalitu a férovost také o segment níž. Hledáme pod náš dispečink stovky nejšikovnějších taxikářů, kterým chceme nabídnout nejlepší podmínky na trhu a získat je pro taxi služby nejvyšší kvality“.

Nejlepší a nejtransparentnější podmínky pro řidiče; za dispečink paušál pouze 1000 Kč, nejlepší podmínky získání a provozu vozidel

RADIM JANČURA: „Vyzýváme všechny šikovné a poctivé řidiče taxi, kteří mají zájem pracovat pro prestižní značku, poskytovat kvalitní služby, jezdit nejmodernějšími vozidly a působit v ekonomicky férovém prostředí, aby nás oslovili a stali se našimi partnery. Nabízíme nejmodernější vozidla, nízký poplatek za dispečink, komplexní partnerství a možnost ukázat se v tom nejlepším světle ve špičkových zákaznických službách.“

Řidiči, kteří se rozhodnou stát partnerem TICK TACK, budou platit nejnižší paušální poplatek za dispečink ve výši pouze 1000 Kč – včetně DPH. Pražské taxislužby požadují od řidičů neúměrně vysoké poplatky za služby dispečinku dosahujících 5-20 tisíc Kč měsíčně. Je to jedním z důvodů, které některé řidiče pak nutí podvádět zejména na zahraniční klientele.

„Řidiči taxi mají problém se z důvodu neustále rostoucích poplatků uživit a mnoho taxikářů muselo dokonce skončit. Problém je nízká cena, tu ale stanovuje trh, proto existuje jediné řešení – nízké náklady. Chceme nabídnout řidičům, aby se stali našimi partnery a za dispečink platili jen 1000 Kč včetně DPH měsíčně, oproti dnešním 5-20 tisícům,“  říká Radim Jančura. „Naším cílem není vytvářet vysoké zisky na úkor řidičů. Naším cílem je tlačit na kvalitu a změnu obrazu taxislužby v očích široké veřejnosti,“ doplňuje Radim Jančura.

Vedle tisícikoruny za dispečink tak řidiči zaplatí pouze náklady spojené s pronájmem a provozem vozidla. Jejich součástí je další komplexní servis a výhody, jako jsou auto i pro soukromé využití, havarijní pojištění a povinné ručení, služby dispečinku a call-centra, marketingová podpora, nárok na výměnu vozu po jednom roce užívání, dále pak taxametr a taxi svítilna, pasažérský tablet, pronájem platebního terminálu vč. SW, přenos dat – WiFi, poplatek za radiopřijímač či navigace. Volitelně si pak řidič do splátek může zahrnout pravidelný servis. Veškeré náklady, které budou řidičům přeúčtovány, budou přeúčtovány v poměru 1:1 – bez přirážky či marže ze strany taxislužby. U řady nákladů, jako je například servis, či nákup pohonných hmot pak budou mít řidiči možnost využívat speciálně dohodnutých zvýhodněných cen u smluvních partnerů TICK TACK.

Nová značka GREEN PRAGUE se špičkovými vozy střední třídy ŠKODA OCTAVIA G-TEC CNG a s cenami 18 Kč za kilometr

Poté, co se TICK TACK úspěšně etabloval v segmentu limuzínových taxi služeb, rozšíří od ledna 2016 svou kvalitu také do segmentu vozidel střední třídy – a to pod značkou moderní ekologické taxislužby GREEN PRAGUE. Ta osloví zákazníky flotilou špičkových vozidel ŠKODA OCTAVIA G-TEC CNG v luxusní verzi Ambition. Cestujícím nabídne GREEN PRAGUE JEŠTĚ VÝHODNĚJŠÍ CENY a transparentní férové služby s garancí kvality a špičkového servisu.

„Pod značkou GREEN PRAGUE v našich ekologických Octaviích přepravíme zákazníky špičkovým moderním vozem, který bude řídit uniformovaný voňavý řidič a zákazník zaplatí férovou cenu, kterou si bude moci okamžitě zkontrolovat prostřednictvím pasažérského tabletu nebo zpětně kdykoli na internetu podle účtenky a jejího identifikačního čísla TripID ,“ popisuje servis GREEN PRAGUE Radim Jančura.

První stovka vozidel GREEN PRAGUE bude nasazena do provozu na přelomu roku. Vozidla nabídnou cestujícím nejmodernější interiér s garancí čistoty, vybavený pasažérským tabletem s možností ověření projížděné trasy a s možností vyhledávání na internetu. Ve vozidlech bude také k dispozici zdarma wi-fi pro připojení k internetu, cestující bude obsluhovat školený uniformovaný řidič.

Ceny za přepravu budou od 18 Kč za kilometr, nástupní sazby pak budou od 27 Kč. Vozidla budou provozována pod novou značkou GREEN PRAGUE, zákazníky obslouží call centrum na zvláštním telefonním čísle.

„Čistá, moderní a ekologická doprava je pro nás klíčová. Jdeme dál a testujeme také elektrovozy. Čas jejich nasazení do provozu ještě nedozrál, ale v průběhu příštích tří let počítáme s tím, že by eketrovozy doplnily vozidla s pohonem CNG“, doplňuje Radim Jančura.

TICK TACK s rozšířenou flotilou nových vozidel AUDI A6

Pod prémiovou značkou TICK TACK bude pak provozována flotila luxusních vozů AUDI A6. TICK TACK tuto flotilu obmění za zcela nové face-liftované vozy a rozšíří jejich počet na 200. V luxusním limuzínovém segmentu bude TICK TACK nabízet přepravu prémiovými vozy AUDI A6 s interiérem vybaveným koženými sedačkami, pasažérským tabletem s možností sledování internetu, filmů, seriálů, poslechem hudby. Dalšími službami bude internet zdarma či balená voda zdarma pro cestující. Samozřejmostí pak je asistence řidiče při nástupu (otevírání dveří, pomoc se zavazadly), stejně jako garance čistoty a férového transparentního účtování přepravy s možností okamžité kontroly ze strany cestujícího.

Ceny za přepravu limuzínou Audi A6 činí 25 Kč za kilometr při objednání přes web nebo mobilní aplikaci, 28 Kč za kilometr při objednávce přes dispečink resp. při objednání z „ulice“. Nástupní sazby pak činí 30 Kč při objednávce přes mobilní aplikaci a web a 40 Kč při objednávce přes dispečink, resp. při nástupu z „ulice“.

TZ: STUDENT AGENCY

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

dekra_skola-MM

 

Komentáře uzavřeny.