cz  Czech      uk  EN

Jižní Čechy s Vídní, Bratislavou a letištěm v Budapešti přímo propojí autobusy FlixBus

 

Více možností, jak se pohodlně a jednoduše dostat z jižních Čech do středoevropských hlavních měst, přináší autobusový dopravce FlixBus. Od zítřka spouští každodenní mezinárodní spojení, které přímo propojí Horní Planou, Český Krumlov, České Budějovice a Třeboň s Vídní, Bratislavou a Budapeští. Zákazníci tak mohou využít další přímé spojení na populární nízkonákladové maďarské letiště.

  • Jednoduché turistické spojení mezi středoevropskými hlavními městy a regionem jižních Čech
  • Jízdenky dostupné na každodenní spoje od 2. srpna 2018
  • Cena z Českých Budějovic do Vídně od 249 Kč, na letiště v Budapešti pak od 449 Kč
  • Horní Planá – Český Krumlov – České Budějovice – Třeboň – Vídeň – Bratislava – Budapešť – Budapešť letiště – Košice – Prešov

Každodenní spoje vyrážejí z Horní Plané v 8:25, do Vídně přijedou ve 13:05, do Bratislavy ve 14:20 a na letiště v Budapešti je příjezd plánován na 17:40. Končit budou v Prešově ve 21:45. FlixBus tím současně do své sítě připojuje další české město – Třeboň.

„Nové spojení se skládá z významných středoevropských koridorů a uspokojit může zákazníky z různých důvodů. Z hlediska turistiky se obyvatelé Jihočeského kraje jednoduše a cenově výhodně dostanou do významných evropských hlavních měst, speciálně pak na nízkonákladové letiště v Maďarsku. Očekáváme, že spojení bude atraktivní i pro Rakušany nebo Slováky, kteří se mohou vydat na Šumavu a Třeboňsko,“ vysvětluje Martina Čmielová, mluvčí společnosti FlixBus. Kromě toho tato linka také zvyšuje frekvenci propojení jednotlivých evropských hlavních měst v síti dopravce.

Z Prešova budou autobusy vyjíždět denně v 7:15, z maďarského letiště je odjezd plánován na 11:25, z Vídně v 15:55 a do Horní Plané přijedou ve 20:35. Cena jízdenek na trase mezi Českými Budějovicemi a Vídní začíná od 249 Kč, na letiště v Budapešti se zákazníci dostanou od 449 Kč. Jízdenky jsou již dostupné na www.flixbus.cz.

Nabídku spojení v rámci Jihočeského kraje a jeho propojení se zahraničím přitom FlixBus v roce 2018 již několikrát rozšiřoval. Od dubna zavedl dopravce přímé spojení mezi Prahou a Lipnem. Autobusy jezdí 5x týdně a staví v Českých Budějovicích, Českém Krumlově a Horní Plané. Spoje dál pokračují přes Pasov až do Mnichova. Stejně tak od dubna si mohou zákazníci koupit jízdenku na přímé spojení mezi Českými Budějovicemi a jezerem Bled ve Slovnisku, do Lublaně nebo italského přístavního města Terst. Spoje z Českých Budějovic odjíždějí denně v 00:10 a do cílové stanice Terstu přijíždějí v 9:30. Jednosměrná jízdenka z Českých Budějovic začíná od 629 Kč.

Zelený dopravce FlixBus vstoupil na český trh vnitrostátní dopravy v srpnu loňského roku. Svým zákazníkům nabízí vysoký komfort cestování se vším, co je pro pohodlnou cestu nezbytné – nabíjecími zásuvkami, spoustou místa na nohy, dostatečným zavazadlovým prostorem a kvalitním Wi-Fi připojením.

TZ: FlixBus

.

.

O slovenském veletrhu BUS SHOW 2019

WWW.BUSSHOW.EU

Agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO Nitra 19.2. – 21. 2. 2019

Veletrh se koná pod záštitou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenské republiky  

 

.

.

 

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

.

 

Autobusy VDL

 

Mercedes – Benz      Setra

 

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

 

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ


PODLAHOVINY PRO TRANSPORT

WWW.ANVITRADE

.

Tagy: , ,

Komentáře uzavřeny.