cz  Czech      uk  EN

Autobusové dopravní společnosti na veletrhu TRAVEL MEETING POINT

BUS

TRAVEL MEETING POINT – odborný  b2b veletrh určený profesionálům v cestovním ruchu  se uskuteční na výstavišti v PVA Expo v pražských Letňanech ve dnech 20.10 a 21. 10. 2015. Jednou z položek v oborovém třídění veletrhu, jsou také DOPRAVNÍ SLUŽBY.  Zde vidíme jedinečnou příležitost dopravců provozující zájezdovou dopravu účastnit se jednání o vytížení autobusů pro letní i zimní sezónu 2016. Nikde jinde se patrně nepotká na dobře načasovaném veletrhu tolik odborníků, majitelů cestovních kanceláří,  jako právě na   TRAVEL MEETING POINT. Pro dopravní společnosti je vytvořené vhodné prostředí pro prezentace jak na venkovních plochách, tak i v halách.

Zdeněk  Nesveda –  Buspress

Logo travel meeting point

TRAVEL MEETING POINT je informační, nákupní a prodejní příležitostí pro cestovní kanceláře, cestovní agentury, turistické destinace, dopravce, hotely, poskytovatele služeb a další subjekty.

Akci pořádá Asociace cestovních kanceláří České republiky (ACK ČR) a Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) ve spolupráci se zkušeným organizátorem veletrhů a výstav, společností PVA EURO EXPO. Záštitu nad akcí převzala Česká centrála cestovního ruchu – CzechTourism a také Ministerstvo pro místní rozvoj ČR.

veletrh je určen výhradně odborníkům v cestovním ruchu a navazuje na mnoholetou tradici mezinárodního veletrhu MADI. Prvního ročníku se zúčastnilo 168 vystavovatelů z 12 zemí (ČR, Belgie, Francie, Chorvatsko, Itálie, Maďarsko, Německo, Rakousko, Řecko, Slovensko, San Marino a Španělsko), konaly se celkem 3 národní workshopy (Chorvatsko, Slovensko, Maďarsko) na kterých se představilo celkem 72 subjektů a návštěvníků se registrovalo 930.

Oborové členění: Národní centrály cestovního ruchu, Touroperátoři – cestovní kanceláře, Cestovní agentury, Turistické destinace, destinační managementy, Ubytovací a stravovací služby, Dopravní služby, Finanční a pojišťovací služby, Kongresová a incentivní turistika, Turistika, sport, aktivní trávení volného času, Média a odborná literatura, propagace v cest. ruchu, Informační technologie v cestovním ruchu, Profesní vzdělávání, ostatní…

Prezenční prostor pro vystavovatele je za podstatně příznivější cenu než na kterémkoliv jiném veletrhu. Zároveň máte jedinečnou příležitost stát se partnerem veletrhu, této možnosti využila minulý rok společnost Seznam.cz. Pro více informací se na nás neváhejte obrátit na e-mailové adrese: info@travelmeetingpoint.cz.

Více informací o TRAVEL MEETING POINT ZDE

 Orientační ceny:

Výstavní plocha do 31.8.2015 od 1.9.2015
Krytá 1 800 2 200
Venkovní 300 350

Věříme, že taková akce pro odborníky představuje odpověď na Vaše potřeby a rádi Vás na ní uvítáme.

Těšíme se na případnou spolupráci.

TZ: PVA Expo 

 

dekra_skola MM

 

 

 

Komentáře uzavřeny.