cz  Czech      uk  EN

Autobus ISUZU NOVO Ultra  5 EEV 2011 „ CZECHBUS EDITION“

Autobus ISUZU NOVO Ultra  5 EEV 2011 „ CZECHBUS EDITION“

Autobus ISUZU NOVO Ultra 5 EEV 2011 „ CZECHBUS EDITION“

V těchto dnech v závodě ISUZU Anadolu připravují  model turistického autobusu NOVO určeného exkluzivně pro  podzimní mezinárodní veletrh CZECHBUS v Praze. Elegantní designový návrh podtrhuje již tak provokativně nápadný vzhled úspěšného midibusu. Zvýrazňuje ho, mimo jiné, hluboký metalický lak stříbrný Grey Aluminium s velkými zrny, v detailech doplněný prvky imitace kevlarových vláken.
 
Tónovaná boční dvojitá okna vhodně doplňuje stříbrné lakování a vytváří tak společně esteticky čistý vzhled. Novinkou je premiérové využití nového rozmístění sedadel, které umožňuje pohodlně přepravovat až 29 cestujících. Samotná sedadla jsou navržena také ve  stylu „CZECHBUS EDITION“.  Mezi množství doplňků,  které stojí za zmínku, patří senzory pro bezpečné couvání, denní svícení Hella, automatické řízení klimatizace „climatronic“ ,  přídavné  topení s podélnými konvektory v celé délce vozu, elektricky ovládané sluneční clony a mnoho dalších.
 
Autobus bude představen v expozici TURANCAR v pravém křídle Průmyslového paláce. Originální model bude nabízen k okamžitému prodeji se zajímavou veletržní slevou, o nákup autobusu je možné se ucházet již nyní. Veškeré další informace o autobusech ISUZU a veletrhu CZECHBUS najdete na stránkách:
 
www.isuzubus.eu
www.turancar.cz
www.czechbus.eu
www.buspress.cz

Komentáře uzavřeny.