cz  Czech      uk  EN

Více než 100 nových řidičů autobusů pro ICOM transport!

ICOM 2 OK

  • ICOM transport připravuje modernizaci svých autobusů. Otevírá se tak pracovní příležitost pro více jak sto nových zaměstnanců.  
  • Společnost ICOM transport a.s., která zajišťuje především regionální příměstskou dopravu v několika regionech ČR, vypsalo výběrové řízení na modernizaci své autobusové flotily. S tímto krokem se také otevírá pracovní příležitost pro více jak sto nových zaměstnanců – řidičů a řidiček.

 V současné době firma zaznamenala zvýšený zájem ze strany žen, které mají zájem o pozici řidičky autobusu či kamionu. Hledají totiž zaměstnavatele, který jim poskytne stabilní pracovní a finanční jistotu, časovou flexibilitu, využívá moderních prostředků  a umožňuje čerpat bohatý bonusový program.

 ICOM 1OK

Till Oberwörder, Kateřina Kratochvílová, Zdeněk Kratochvíl, foto: Zdeněk Nesveda

„Aktuálně u nás pracuje několik desítek žen – řidiček. Ženy hledají především časovou flexibilitu a finanční jistotu, a to jim u nás dokážeme nabídnout. A právě nyní, když plánujeme modernizaci autobusového parku, jsou u nás řidiči a řidičky vítáni. Nemusí to být jen profesionálové. Jsme připraveni maximálně pomoci zájemcům i zájemkyním s rekvalifikací            a se získáním potřebného řidičského oprávnění a povolení,“ říká Kateřina Kratochvílová, předsedkyně představenstva ICOM transport, a.s.

U dopravce ICOM transport a.s. se průměrná měsíční mzda pohybuje kolem 20.000 Kč. Dále jsou připočítávány diety. Benefitní program, který mohou zaměstnanci plně využívat, obsahuje mimo jiné penzijní spoření, životní pojištění, zvýhodněné mobilní volání, cestování zdarma pro rodinné příslušníky, příspěvky na letní tábory pro děti nebo zaměstnanecké půjčky.

 

ICOM 3OK

 

 Více o společnosti

Společnost ICOM transport a.s. se během 20 let stala jedním z největších dopravních firem v České republice. Hlavní strategií firmy je zajišťování kvalitní dopravní obslužnosti jednotlivých krajů, především pak s využitím vlastního nejmodernějšího vozového parku značky Mercede-Benz. Výrazné úspěchy společnost zaznamenává v zajišťování vnitrostátní a mezinárodní kamionové dopravy. Dopravní uskupení ICOM transport a.s. provozuje 800 autobusů, 300 souprav nákladních vozidel a zaměstnává více jak 1800 zaměstnanců. Dále disponuje autorizovaným servisem Mercedes-Benz, čerpacími stanicemi, službami měření emisí a myčkami vozidel.

TZ: ICOM transport

Reklama na BusPressu – Klíč k dobrým obchodům

 

dekra_skola-MM

 

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.