cz  Czech      uk  EN

V ČSAD Ústí nad Orlicí ocenili aktivitu svých cestujících

ředitel Kuběnka a ocenění cestující

V rámci uvedení nejmodernějšího linkového autobusu značky Setra S 415 LE business do ostrého provozu na lince Polička – Svitavy a zpět, mohli cestující tohoto spoje hodnotit daný model od 13. října po dobu jednoho týdne. Ze všech vyplněných a odevzdaných dotazníků, kteří cestující vyplnili buď v tištěné, nebo v elektronické podobě, vylosoval Radek Kuběnka, ředitel dopravní společnosti, tři pasažéry, které ocenil za jejich zpětnou vazbu.

Nejen mobilní telefon Acer získala šestadvacetiletá úřednice Jana Prudičová, která jezdí do práce každý den z Poličky do Svitav, mladá šestnáctiletá studentka Pavlína Burkoňová, která dojíždí do prvního ročníku zdravotní školy a šťastný jednatřicetiletý Radek Ladislav z Hlinska, který poprvé ve svém životě něco vyhrál.

 „Jsme rádi, že cestující využili možnost hodnotit autobus nové generace, který začal v Pardubickém kraji jezdit. Setra S 415 LE business byla pasažéry hodnocena na výbornou  a přišli nám i zajímavé náměty na zlepšení. Moc děkujeme všem cestujícím, kteří vyplnili  dotazník, vážíme si jejich zpětné vazby a gratulujeme oceněným,“ říká Radek Kuběnka, ředitel ČSAD Ústí nad Orlicí a uzavírá „věříme, že naše autobusy budou sloužit široké veřejnosti k maximální spokojenosti.“

S 415 LE 5

 

Více o společnosti

Dopravní společnost ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s. je součástí koncernu ICOM transport, který patří mezi největší dopravní firmy v České republice. Hlavní strategií firmy je zajišťování kvalitní dopravní obslužnosti jednotlivých krajů, především pak s využitím nejmodernějšího vozového parku značky Mercedes-Benz a nyní i Setra. Výrazné úspěchy společnost ICOM transport zaznamenává v zajišťování vnitrostátní a mezinárodní kamionové dopravy. Dopravní uskupení ICOM transport a.s. provozuje 800 autobusů, 300 souprav nákladních vozidel a zaměstnává 1800 zaměstnanců. Dále disponuje autorizovaným servisem Mercedes-Benz, čerpacími stanicemi, službami měření emisí a myčkami vozidel.

TZ:  ICOM transport

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

dekra_skola-MM

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.