cz  Czech      uk  EN

Solaris získal obrovskou objednávku až na 300 meziměstských autobusů InterUrbino do Itálie

SOLARIS InterUrbino OK2

Solaris InterUrbino budou zajišťovat dopravu na regionálních Linkách v Lazio

Společnost Solaris Bus & Coach SA zvítězila ve výběrovém řízení na dodávku 300 meziměstských autobusů InterUrbino pro podnik veřejné hromadné dopravy Cotrale se sídlem v Římě. Rámcová smlouva v hodnotě téměř 110.000.000 € stanovuje, že v příštích čtyřech letech polský výrobce předá více než 300 vozidel. Již tento rok Solaris začne plnit první a největší část objednávky a dopravci dodá 122 autobusů. Vedle samotného prodeje transakce také zahrnuje i údržbu vozidel po dobu deseti let.

Moderní dvanáctimetrové autobusy Solaris  InterUrbino budou zajišťovat dopravu na regionálních Linkách v Lazio v administrativní oblasti, která se nachází v centrální části Apeninského poloostrova. Vozidla jsou vybavena motory DAF MX-11 s výkonem 240 kW, které splňují nejpřísnější emisní normy Euro 6. K dispozici ve vozidlech je moderní CCTV systém, pět kamer na palubě umožňuje řidiči vidět prostor za autobusem a první i druhé dveře. Kapacita autobusů je 49 míst a všechny vozy jsou vybaveny účinnou klimatizací.

SOLARIS InterUrbino OK1

Solaris InterUrbino budou zajišťovat dopravu na regionálních Linkách v Lazio

Smlouva se společností Cotral v současnosti jedna z největších a také první na dodávku meziměstských autobusů do Itálie. Do této doby Solaris dodal italským dopravcům již více než 500 autobusů a trolejbusů. Současně je to také druhá největší objednávka v 20-leté historii společnosti. V minulosti Solaris dodal 260 autobusů Urbino do Berlína a nebo také 225 městských autobusů do Dubaje. Zatím největší dodávka v rámci jedné objednávky je 320 autobusů Urbino pro dopravní podnik Athens City Transport.

TZ: Solaris Bus & Coach

Solaris_logo

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

dekra_skola-MM

DEKRA ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE PODLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

CZECHBUS 2016 1

CZECHBUS VELETRH AUTOBUSŮ – WWW.CZECHBUS.CZ

Logo ISUZU OK

FOR ISUZU CZECH GROUP – WWW.ISUZUTRUCK.CZ

KHMC2X

KHMC VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

 

 

 

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.