cz  Czech      uk  EN

Polský výrobce autobusů SOLARIS získal další prestižní ocenění!

Solange a Krzysztof Olszewski, zakladatelé a majitelé Solaris Bus & Coach SA

Solange a Krzysztof Olszewski, zakladatelé a majitelé Solaris Bus & Coach SA

Solange a Krzysztof Olszewski, zakladatelé a majitelé Solaris Bus & Coach SA, získali nejvyšší ocenění čtenářů v anketě „Ludzie Wolności“, kterou pořádá redakce polského deníku Gazeta Wyborcza  společně s televizi  TVN. O Vítězích  rozhodl y SMS hlasy čtenářů a diváků.

ludzie_wolnosci_foto OK

Solange Olszewska s prezidentem Bronislawem Komorowskim, čestným hostem na slavnostním předávání cen, (zleva): Jerzy Owsiak (společnost), Adama Malysze (sport) a Dr. Henry Skarzynski (věda), foto: TVN / Cezary Piwowarski

„Rádi bychom poděkovali všem, kteří hlasovali pro mě a mého manžela. Je to pro nás veliká čest. Jsme hrdí na to, že jste nám věnoval důvěru. Nemohli t jsme to zdaleka očekávat, když před 18 lety jsme začali naše podnikání v Polsku. Cena je určena také všem našim zaměstnancům  s nimiž společně budujeme Solaris“ , říká Solange Olszewska , generální ředitelka společnosti Solaris Bus & Coach SA.

„Toto ocenění je zvláště důležité pro mého manžela, který  zde dnes není , protože je nemocný.  Riskovali jsme a opustili Německo a začali budovat vše od nuly. Věřili jsme, že tvrdou a poctivou prácí můžeme dosáhnout ho mnoho. Chtěli  jsme tímto také přispět  polské ekonomice v pozitivním smyslu. Toto ocenění  je odměnu pro mnoho polských podnikatelů  od počátků  podnikání v 90. letech, kteří jsou úspěšní v naší  zemi a ve světě“,  říká Solange Olszewska pří předávání prestižní ceny.

Cílem ankety bylo celostátní hlasování, výběr lidí, kteří v posledním čtvrtstoletí se stali symboly změn, bez nichž by dnešní  Polsko nebylo takové, jaké dnes je!

Další informace:

Solaris Bus & Coach SA je  předním výrobcem v Evropě  vozidel pro  MHD : autobusy, trolejbusy a tramvaje. V současnosti firma dodává do 28 zemí na světě,  kam již prodala více než 10.000 vozidel . Společnost zaměstnává více než 2300 lidí v Polsku a téměř 300 zaměstnanců ve svých zahraničních pobočkách . Výrobkům společnosti Solaris byly uděleny ceny  za  kvalitu a inovace, a to jak v Polsku, tak i v dalších zemích Evropské unie a Spojených arabských emirátech.

Zdroj TZ: Solaris Bus & Coach

Solaris_logo

 

 

 

Tagy: ,

Komentáře uzavřeny.