cz  Czech      uk  EN

Solaris prodal 15 autobusů InterUrbino12 Euro 6 do Itálie

solaris_interurbino_12_01 OK

Italská dopravní společnost Azienda Trasporti Automobilistici Pubblici (A.T.A.P)z  Province di Biella e Vercelli  ležící západně od Milána si objednala 15 autobusů  InterUrbino 12 Euro 6, které budou dodány ještě  do konce roku 2014.

Vozidla budou vybavena motory DAF MX-11 s výkonem 271 kW, které splňují emisní normu Euro 6. Na sedadlech s integrovanými opěrkami hlavy a nastavitelným sklonem opěradla může tak pohodlně cestovat 54 pasažérů.  Vozidla s ohledem na možné, velmi teplé počasí, disponují mimořádně výkonnou klimatizací v celém prostoru, včetně pracoviště řidiče.  Zavazadlové prostory pod podlahou mají objem 5,2mᶾ menší zavazadla lze uložit do prostorných polic nad sedadly. Ve dveřích ve střední části autobusu je umístěný elektrický výtah pro invalidní vozíky.

solaris_interurbino_12_02 OK

 Solaris InterUrbino 12 Euro 6, foto: Solaris

Kromě zakázky pro di Biella společnost Solaris před nedávnem získala v Itálii další kontrakt, na  dodávku pěti meziměstských autobusů pro dopravce Ferrovie Appulo-Lucane S.r.l.  z města Bari. Společnost Ferrovie Appulo-Lucane má již ve své flotile zařazené autobusy InterUrbino, ke kterým přibude nyní dalších pět zbrusu nových.

Celkem dodá Solaris do Itálie 350 autobusů a trolejbusů, včetně 40 autobusů InterUrbino. Vozidla se symbolem zeleného jezevčíka budou jezdit mimo jiné v Anconě, Bari, Bologna, Cagliari, Janově, Neapoli, Parmě a v Římě.

Solaris_logo

Další informace:

Společnost Solaris Bus & Coach SA je předním polským výrobcem vozidel veřejné dopravy: autobusy, trolejbusy a tramvaje.  Nyní firma dodává do 28 zemí světa, kde již jezdí  více než  11 000 vozidel značky Solaris. Společnost zaměstnává více než 2300 lidí v Polsku a téměř 300 zaměstnanců má ve svých zahraničních pobočkách. Výrobkům společnosti byly uděleny prestižní ceny za kvalitu a inovace, a to jak v Polsku, ale i v dalších zemích Evropské unie a ve Spojených arabských emirátech.

 TZ : Solaris Bus & Coach SA

 

 

 

Tagy: ,

Komentáře uzavřeny.