cz  Czech      uk  EN

Solaris opět bodoval, dodá 85 autobusů do Milána!

solaris_urbino_12_-_fot__tomasz_bielecki_big

Polský výrobce autobusů Solaris v roce 2014 dodá do Milána 85 Solarisů Urbino 12, tento týden podepsali zástupci Solarisu smlouvu s dopravní firmou ATM v Miláně, v celkové  hodnotě zakázky 22.000.000 eur, zahrnuje jak dodávky vozidel, tak i provozování servisu na období pěti let.

V září loňského roku dopravce ATM  Miláno vyhlásil výběrové řízení na rámcovou smlouvu pokrývající celkem 250 autobusů, které budou dodány v průběhu příštích čtyř let. Nejpříznivější nabídku obdržel od společnosti Solaris. Podepsaná smlouva zavazuje polského výrobce dodat prvních 85 kusů autobusů Solaris Urbino 12 v období od srpna do prosince tohoto roku

Jedná se o první polské autobusy  Solaris v italském hlavním městě módy, které v roce 2015 bude hostit světovou výstavu Expo. Vozidla budou vybavena motory, které splňují nejnovější emisní normu Euro VI, dále budou vybaveny informačními systémy pro cestující a diagnostikou pro provoz vozidla včetně automatického odesílání informací o možných závadách na dispečink.

„Vítězství ve výběrovém řízení na dodávku autobusů do Milána je pro nás velmi prestižní zakázka. Náš návrh vyhrál  v konkurenci italských výrobců, rozhodnutí padlo na autobusy právě z Polska. Vnímáme to jako vyjádření důvěry v  naše výrobky, stejně jako kvalitu našeho poprodejního servisu“ – řekl Martin Gruber, člen představenstva Solaris, který je zodpovědný za prodej, poprodejní servis, marketing a zajišťování kvality .

Autobusy Solaris jsou přítomny na italském trhu od roku 2004 . V současné době v ulicích italských měst jezdí téměř 400 autobusů a trolejbusů Solaris, včetně Říma , Janova , Neapole , Bari a Cagliari na Sardinii .

Solaris_logo

Další informace:

Solaris Bus & Coach SA  je předním polským výrobcem autobusů značky Urbino, trolejbusů Trollino, InterUrbino meziměstských  autobusů, speciálních autobusů a tramvají  Tramino. Vzhledem k tomu,  že výroba byla zahájena až v roce 1996,společnost vyrobila více než 10.000 autobusů , které jezdí na silnicich ve 28 zemích,  téměř ve 600 městech . Solaris Bus & Coach SA je rodinný podnik , jehož zakladatelé a majitelé jsou Solange a Krzysztof Olszewski . Společnost zahájila výrobu nízkopodlažních autobusů polské produkce a brzy získal vedoucí pozici v tomto segmentu, kterou udržela až do dnešních dnů. Solaris Bus & Coach SA se od začátku dynamicky vyvíjí a rozšiřuje svůj sortiment o nové modely autobusů, založené na špičkových řešení . Poslední novinkou je elektrický  elektrický autobus Urbino.

TZ:Solaris Bus & Coach SA

 

Tagy: , ,

Komentáře uzavřeny.