cz  Czech      uk  EN

RegioJet – nová linka společně s DB Bahn Praha – Lipsko

RJ_DB_Irizar_jpg_164902952

– RegioJet prohlubuje spolupráci s DB Bahn. 2. června startuje nová společná autobusová linka IC Bus Praha – Lipsko

Autobusové linky IC Bus provozované autobusy RegioJet pro DB Bahn spojují Prahu již se sedmi místy v Německu a Francii. Nejnovější jsou Paříž a Lipsko

Autobusová linka začíná jezdit od čtvrtka 2. června 2016, a to podle následujícího jízdního řádu:

  • Praha hl. n. (Wilsonova) : 6.00 – 14.00
  • Lipsko Hbf.: 9.05 – 17.05
  • Lipsko Hbf.: 9.30 – 17.30
  • Praha hl. n. (Wilsonova): 12.35 – 20.35

(Ranní spoj z Prahy a večerní spoj z Lipska nejezdí v sobotu, jinak spoje jezdí denně)

Na lince je poskytován palubní servis v souladu s přepravními podmínkami IC Bus DB Bahn. Cestující mají k dispozici zdarma připojení k wi-fi internetu – a to v celé trase během jízdy v České republice i v SRN. Zároveň si mohou na palubě autobusu zakoupit drobné občerstvení a nápoje. Podobně jako další linky IC Bus, které RegioJet a DB Bahn společně provozují, je i nová linka Praha – Lipsko a zpět začleněna do systému vlakové dopravy DB Bahn. Cestující si tak na vlakovou jízdenku v kterékoli pokladně na železničním nádraží kdekoli v Evropě může zakoupit přepravu těmito autobusovými spoji.

Kromě aktuálního otevření nové linky IC Bus do Lipska došlo v letošním dubnu k prodloužení linky IC Bus z Prahy přes Norimberk, Heidelberg, Mannheim a Strasbourg až do Paříže. Linka je provozována denně a společně s vlastní autobusovou linkou díky ní nabízí RegioJet dva přímé spoje Praha – Paříž a zpět denně. Současně další společná linka IC Bus DB Bahn spojuje několikrát denně v obou směrech Prahu a Mnichov.

Další expanze autobusů RegioJet – start nových spojů do Polska

Od 1. července spouští autobusy RegioJet vlastní novou linku Praha–Hradec Králové–Náchod–Wroclaw–Lodž– Varšava a zpět. Linka bude jezdit 3x týdně v obou směrech a ceny jízdenek z České republiky do začínají na 290 Kč do Wroclawi, do Lodže na 320 Kč respektive na 370 Kč v případě Varšavy. Současně od 1. 7. zdvojnásobí RegioJet počet spojů na autobusové lince Ostrava – Katovice – Krakov, a nově bude vypravovat 2 spoje denně v každém směru. Tyto spoje v Ostravě přímo navazují na vlaky RegioJet z Prahy, Pardubic, Olomouce a dalších měst v České a Slovenské republice.

Jízdenky na nové spoje do Polska jsou již v prodeji, a to jak prostřednictvím internetových stránek www.regiojet.cz, tak na prodejních místech RegioJet na autobusových a vlakových nádražích stejně jako na pobočkách STUDENT AGENCY nebo u partnerských prodejců v řadě měst v České republice, na Slovensku a v dalších zemích.

TZ: RegioJet

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

CZECHBUS 2016 1

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODDLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

 

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.