cz  Czech      uk  EN

Podpořte Dopravní podnik hl. m. Prahy v soutěži The European Business Awards!

Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) je účastníkem letošního ročníku mezinárodní soutěže The European Business Awards. V největší soutěži svého druhu se o titul firmy roku uchází více než 350 společností ze 34 zemí. Národní vítěze v jednotlivých zemích určí hlasování veřejnosti, jehož výsledky budou vyhlášeny 6. března 2017.

Obracíme se na Vás, Pražany a Středočechy, kteří využívají služeb DPP – největšího městského dopravce v ČR. Cestující, kteří jsou s kvalitou pražské MHD spokojeni, mají možnost udělením svého hlasu přiblížit DPP k titulu vítěze za Českou republiku.

K udělení hlasu stačí pouze kliknout na odkaz http://bit.ly/2jcPKU4, v pravém dolním rámečku zadat e-mail a poté potvrdit v uvedeném emailu aktivační link.

Hlasovat v prvním kole soutěže je možno až do 1. března 2017.

DPP se v soutěži prezentuje videem v angličtině, v němž jsou shrnuty klíčové projekty DPP z posledních let jako například: prodloužení trasy metra A či zavedení moderního způsobu nákupu jízdenek prostřednictvím bezkontaktních platebních karet na vybraných tramvajových linkách.

Národní vítěze v jednotlivých zemích určí hlasování veřejnosti, jehož výsledky budou vyhlášeny 6. března 2017. Z druhého kola soutěže, které opět proběhne formou hlasování veřejnosti, vzejde celkový evropský vítěz. V předchozím ročníku soutěže se do hlasování zapojilo více než 227 tisíc lidí! Soutěž The European Business Awards vznikla s cílem podpořit další rozvoj firemního sektoru v Evropě. Další informace naleznete případně zde: http://bit.ly/1drg5Gn.

DPP

Všem cestujícím, kteří nás podpoří v této soutěži, děkujeme!

Dopravní podnik hlavního města Prahy slavnostně otevřel prodloužený úsek linky A vedoucí ze stanice Dejvická do stanice Nemocnice Motol.

Dopravní podnik hlavního města Prahy slavnostně otevřel prodloužený úsek linky A vedoucí ze stanice Dejvická do stanice Nemocnice Motol. foto: DPP

Dopravní podnik má na portálu BusPress svojí rubriku, čtěte ZDE

,

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

Veletrh autobusů, výstava autobusů, autobusy v Praze

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODDLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

,

,

 

Tagy: ,

Komentáře uzavřeny.