cz  Czech      uk  EN

FlixBusem se z Moravy dostanete častěji do Polska i Vídně, zítra chystá bleskovou akci za 25 Kč

.

  •  FlixBus posiluje spojení mezi Vídní a Vratislaví, od ledna přidává šest spojů týdně
  • Nabídka více než 90 přímých spojů týdně mezi Ostravou, Olomoucí a zahraničím
  • Každodenní spojení Ostravy a Olomouce s letištěm v Krakově, cena od 149 Kč
  •  Blesková akce zítra v 17 hod., jízdenky za 25 Kč pro cesty mezi ČR a Polskem na vybrané spoje

Praha, 23. ledna 2019 – Globální dopravce FlixBus od ledna navyšuje počet spojení na trase mezi Vidní a polskou Vratislaví. Autobusy na českém území staví v Brně, Olomouci nebo Ostravě. Zákazníci si budou moci nově vybírat z dalších šesti spojů týdně. Celkem tak na tomto koridoru spojujícím zejména Polsko s Rakouskem jezdí více než 90 zelených autobusů týdně. Obyvatelé Ostravy i Olomouce mohou využít přímá autobusová spojení do významných evropských měst i na letiště v Krakově.

Zákazníci cestující mezi Brnem, Olomoucí a Ostravou, stejně jako ti, kteří chtějí cestovat do Vídně nebo Vratislavi, mohou od ledna využít širší nabídku autobusových spojení FlixBusu. Zelený dopravce na této trase přidává dalších šesti spojů týdně.

„O autobusová spojení mezi Českem a Polskem je obecně rostoucí zájem. Neustále pracujeme na optimalizaci našich jízdních řádů tak, abychom dokázali poptávku co nejlépe pokrýt. Jsme rádi, že můžeme zákazníkům vyjít vstříc a rozšířit nabídku o dalších šest spojů týdně,“ uvádí mluvčí FlixBusu Martina Čmielová. Častější spojení vítají i zákazníci, kteří cestují jen vnitrostátně, mezi Ostravou, Olomoucí a Brnem.

Na koridoru mezi Ostravou a Brnem jezdí více než 90 zelených autobusů týdně. Kromě Prahy směřují mezinárodní spoje často do Vídně nebo Mnichova. Ostravané se bez přestupu dostanou do významných maďarských lázeňských měst – Budapešti a Győru. V opačném směru pak například do Varšavy, Katovic, Vratislavi nebo Krakova, kde zastavují i na letišti. Cena běžných jízdenek z Olomouce na krakovské letiště začíná od 149 Kč.

Zvýhodněné ceny pro cesty mezi ČR a Polskem si FlixBus nachystal na zítřejší odpoledne. Mezi 17. a 23. hodinou můžete zakoupit jízdenky na vybrané mezinárodní spoje za 25 Kč, a to pro cesty v období od 18. února do 10. dubna. Akční jízdenky jsou dostupné v omezené kapacitě a zakoupit je lze jen přes mobilní aplikaci. Za pár korun se můžete vydat do měst jako Krakov, Katovice, Varšava, ale i vzdálenější Poznaně nebo Gdaňsku.

 

•Každodenní spojení Ostravy a Olomouce s letištěm v Krakově, cena od 149 Kč

Každodenní spojení Ostravy a Olomouce s letištěm v Krakově, cena od 149 Kč

 

Síť autobusů FlixBus a vlaků FlixTrain nabízí v Evropě přes 350 000 denních spojení do 2 000 destinací, a to jak do významných velkoměst, tak periferií a regionů. Zhruba 40 % zastávek zelených autobusů se nachází ve městech s méně než 20 tisíci obyvateli. Společnost od svého vzniku v roce 2013 přepravila již více než 100 milionů cestujících.

TZ: FlixBus

 

Tagy: ,

Komentáře uzavřeny.