cz  Czech      uk  EN

FlixBus nové linky do Německa, Rakouska, Švýcarska a Polska!

Autobus FlixBus na AN Florenc (ilustrační foto: Zdeněk Nesveda)

Autobus FlixBus na AN Florenc (ilustrační foto: Zdeněk Nesveda)

 

Nové linky FlixBusu z Plzně – nové přímé linky do Německa, Rakouska, Švýcarska a Polska

  • Nové přímé linky do Curychu, Bregenzu, Augšpurku nebo Ingolstadtu
  • Rozšířená noční nabídka FlixBusu: přes 400 evropských destinací
  • „Zelená a chytrá mobilita“- jednoduchá rezervace přes App a integrace do Google Maps

FlixBus, poskytovatel mobility s největší meziměstkou autobusovou sítí v Evropě, rozšiřuje svou nabídku z Plzně. „Od teď nabízíme nové přímé spoje z Plzně do destinací v Německu, Rakousku, Švýcarsku a Polsku. Čeští zákazníci mohou cestovat do turistických destinací jako jsou Curych, Vratislav, Bregenz nebo Augšpurk. Nové denní a noční spoje jsou snadnou a pohodlnou alternativou pro cesty na dovolenou bez nutnosti jet svým vlastním autem,“ říká Nina Göbbels, tisková mluvčí společnosti FlixBus.

Jízdenky pro nové linky jako Plzeň – Curych, 1x denně, od 679 Kč nebo Plzeň – Augšpurk, 1x denně, od 449 Kč jsou k dispozici na www.flixbus.cz, pomocí FlixBus App nebo ve více než 24.000 spolupracujících cestovních agenturách v Evropě.

Cestování s FlixBusem přes noc – jednodušše a pohodlněji

Noční autobusy FlixBusu již spojují řadu evropských destinací. S nadcházející letních sezónou rozšiřuje FlixBus svoje noční autobusové linky do více než 400 destinací po celé Evropě. „Naše noční autobusová spojení mají řadu výhod. Zákazníci se dostanou rychle a snadno do svých oblíbených destinací, mohou strávit celý den ve městě a tím ušetří za ubytování,” dodává Nina Göbbels, tisková mluvčí společnosti FlixBus. Cestování v noci je velice pohodlné a rychlé, noční spoje mají obvykle méně zastávek než linky přes den. V ceně jízdenky nočních spojů je zahrnuto internetové Wi-Fi připojení, elektrické zásuvky a příjemné sezení na palubě klimatizovaných autobusů. Zde jsou příklady některých možných nočních autobusových linek z České republiky: Plzeň – Mnichov, od 379 Kč nebo Plzeň – Vratislav, od 899 Kč. Další informace o nočních autobusových spojích a službách na palubě naleznete na webové stránce FlixBusu.

FlixBus nabízí zelenou a inteligentní mobilitu všem. Jeho zákazníci si mohou zarezervovat své jízdenky on-line prostřednictvím webových stránek www.FlixBus.cz, přes mobilní aplikaci FlixBus App, ve spolupráci s cestovními kancelářemi nebo přímo u řidiče autobusu.

Aplikace FlixBus v chytrém mobilním telefonu je k dispozici v češtině a nabízí mnoho funkcí, čím se stává cestování ještě snadnější a příjemnější. Cestující získaní automaticky aktuální informace prostřednictvím aplikace v případě zpoždění. “S naší bezplatnou mobilní aplikací pro iOS, Windows a Android si mohou cestující snadno rezervovat jízdenky, zjišťovat dostupnost linek, získávat informace o jejich cestě a take využít navigaci k vyhledání odjezdového místa. Naši zákazníci jsou také informování prostřednictvím tlačítka “oznámení” v této aplikaci. FlixBus je prvním poskytovatelem nabízející zákazníkům toto řešení na evropském trhu v rámci svých služeb, říká Nina Göbbels, tisková mluvčí FlixBusu. Díky využití GPS sledování v reálném čase je FlixBus v kteroukoliv dobu schopný určit pozici svých zelených autobusů a vypočítat potenciální zpoždění. Odbavení může proběhnout bez nutnosti vytištění jízdenky prostřednictvím aplikace umožňující načtení QR kódu přímo u autobusu. Změna rezervace a storno jízdenky je možné uskutečnit do 15 minut před odjezdem, a to bezplatně.

 

Auobus FlixBus na AN Florenc (ilustrační foto: Zdeněk Nesveda)

Auobus FlixBus na AN Florenc (ilustrační foto: Zdeněk Nesveda)

 

FlixBus spolupracuje s lokálními malými a středními autobusovými společnostmi

FlixBus

zahájil svoji činnost v roce 2013 se čtyřmi linkami vedoucími přes jižní Německo a za čtyři roky prošel bezprecedentním vývojem. Cestující FlixBusu mají prospěch z vysoké kvality služeb poskytovaných za nejlepší cenu a udržitelné možnosti alternativní mobility. Obchodní model FlixBusu je založen na jedinečné mezinárodní spolupráci s lokálními malými a středními podniky, autobusovými dopravci. Regionální autobusoví partneři, často se jedná o rodinné podniky s desítkami let zkušeností, jsou odpovědni za každodenní provoz jednotlivých linek a starají se o flotilu zelených autobusů. Zároveň podpora reginální ekonomiky vytváří možnosti vzniku nových pracovních míst. FlixBus se stará o technologie, prodej jízdenek, zákaznický servis, plánování tras, tak jako o služby v oblasti marketingu a prodeje. Jakožto mladé začínající firmě se FlixBusu podařilo vybudovat největší meziměstskou autobusovou síť v Evropě.

TZ: FlixBus

 

Stálá rubrika FlixBus na portálu BusPress, čtěte zde

 

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

Chytrá a zdravá doprava ve městech 2017

 

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

Veletrh autobusů, výstava autobusů, autobusy v Praze

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

Tagy: ,

Komentáře uzavřeny.