cz  Czech      uk  EN

FlixBus – nová spojení do Německa a Polska + nové aplikace pro iOS, Android a Windows

flixbus-on-the-road-free-for-editorial-purposes

FlixBus posiluje mezinárodní dálkovou dopravu z Prahy – nové přímé spoje do Polska a Německa a nová funkce mobilní aplikace

  • Od 31. srpna 2016: nové spoje do Polska a vyšší frekvence spojů do Německa
  • Nově: poprvé přímo bez přestupů do Varšavy, Vratislavi a Liberce
  • Vyšší frekvence spojů až 8x denně a nové cíle v Německu
  • Digitalizace pro nejlepší služby za nejlepší cenu: nová funkce mobilní aplikace: informace o zpoždění autobusů přes push zprávy
  • Pohodlné zakoupení jízdenek online i offline, živé sledování autobusů pomocí sužby GPS-Livetracking, check-in bez papíru, storno či změna rezervace zdarma až do 15 minut před odjezdem atd.

Jak již bylo oznámeno, FlixBus dále rozšiřuje nabídku svých spojů z Prahy. K současným 60 denním spojům do mezinárodních destinací v celé Evropě přibudou od 31. srpna nové spoje do Polska a Německa. Zelené autobusy pojedou z Prahy bez přestupu do polské metropole a do oblíbených cílů jako je Vratislav. Současně zdvojnásobuje FlixBus díky novým linkám frekvenci spojů ke stávajícím cílům v Německu. Města jako Norimberk, Heidelberg nebo Mannheim jsou tedy nyní dosažitelná až osmkrát denně a to bez přestupu.

Nově z Prahy přímé spoje do Polska, více spojů do německých univerzitních měst

Od 31. srpna 2016 budou zelené autobusy vyrážet z pražského hlavního nádraží a z autobusového nádraží Florenc do Liberce, Varšavy, Vratislavi a až osmkrát denně do Mannheimu, Heidelbergu, Heilbronnu, Norimberku či Ludwigshafenu. Bettina Engert (tisková mluvčí FlixBusu) k tomu říká: „Se startem nových linek posilujeme Prahu jako mezinárodní dopravní uzel. 31. srpna vyrazí zelené autobusy poprvé do klasických cestovních cílů, jako jsou Varšava nebo Vratislav. Současně zvyšujeme frekvenci spojů do Německa. Jedná se především o univerzitní města jako je Heidelberg, Mannheim nebo Norimberk, do kterých pojedou spoje až osmkrát denně bez přestupu. Vytváříme tak atraktivní nabídku nejen pro naši nejmladší cílovou skupinu.“

Jízdenky pro nové přímé spoje do Polska a Německa jsou dostupné v prodejně FlixBusu na pražském autobusovém nádraží Florenc, na webových stránkách www.FlixBus.cz nebo přes bezplatnou mobilní aplikaci, a to od 379 Kč.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Příklady spojení:

  • Praha <> Norimberk (DE), 8 x denně, 3:25 h; Praha <> Vratislav (PL), 1x denně, 4:15 h
  • Digitalizace pro nejlepší služby – Nová funkce mobilní aplikace FlixBus

Díky nové funkci zelené aplikace pro iOS, Android a Windows nabízí FlixBus jako první přímé automatizované informace v případě zpoždění autobusů. Bettina Engert: “V naší bezplatné aplikaci si uživatelé mohou zakoupit jízdenku ve svém jazyce, vyhledat si dostupné spoje a získat informace ke své cestě. Nově jsou zákazníci v případě zpoždění informováni přímo přes push notifikace v naší aplikaci.“

Díky využití GPS Live-Tracking je FlixBus v kteroukoliv dobu schopný určit pozici svých zelených autobusů a vypočítat potenciální zpoždění. Check-in se provádí pomocí QR kódu přes aplikaci přímo u autobusu a je tedy proveditelný bez nutnosti tištění jízdenky. Změna rezervace a storno jízdy jsou možné do 15 minut před odjezdem, a to bezplatně. Díky zásuvkám v autobuse, velkému odstupu sedadel, klimatizaci i možnosti zdarma transportovat až tři zavazadla nabízí FlixBus vysoký komfort jízdy.

Nové spoje, které FlixBus nabízí od 31. srpna:

FlixBus 1 nnn

Download „FlixBus Europe“                                       Download „FlixBus mobile Check-in“

O společnosti

FlixBus je mladá evropská společnost působící v oblasti dálkové dopravy. Od roku 2013 nabízí pohodlný a ekologický způsob přepravy za dostupné ceny. Díky propracovanému plánování spojů a modernímu rezervačnímu systému poskytuje FlixBus nejrozsáhlejší meziměstskou autobusovou síť čítající 100 000 denních spojů do 900 destinací ve 20 zemích.

FlixBus byl založen v Německu, kde také začal nabízet své první spoje. Díky úzké spolupráci s místními malými a středně velkými podniky mluví za tento start-up zkušenost a kvalita. Z center v Berlíně, Mnichově, Paříži, Záhřebu a Miláně se tým FlixBusu stará o plánování sítě, zákaznický servis, management kvality, marketing & prodej a v neposlední řadě také o rozvoj nových obchodních příležitostí a technologický rozvoj. Regionální autobusoví partneři – povětšinou rodinné firmy, které na trhu úspěšně působí po desetiletí – jsou zodpovědní za provoz a flotilu zelených autobusů, které splňují nejvyšší nároky na komfort a bezpečnost. Inovace, podnikatelský duch a silná mezinárodní značka tak jdou ruku v ruce se zkušenostmi a kvalitou tradičního odvětví malých a středních podniků. Díky tomuto světově unikátnímu obchodnímu modelu přepravily autobusy FlixBus již milióny zákazníků po celé Evropě a daly vznik tisícům nových pracovních míst.

www.flixbus.cz/společnost

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

CZECHBUS 2016 1

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

Veletrh autobusů, výstava autobusů, autobusy v Praze

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODDLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

PRAHA TIP

PRAHA TIP, portál plný zajímavých informací nejen o dopravě – WWW.PRAHA-TIP.CZ

,

.

 

Tagy: ,

Komentáře uzavřeny.