cz  Czech      uk  EN

FlixBus další nové spoje z Prahy do Londýna, Bruselu nebo Skandinávie

Flixbus. 1jpg

  • Nové linky FlixBus od 28. dubna: přímé spoje FlixBus
  • 2x denně z Prahy do Londýna (od 979 Kč),
  • 8x denně do Bruselu (od 829 Kč),
  • 5x denně do Kodaně nebo Malmö
  • více odjezdových časů do Skandinávie
  • v plánu více nočních spojů od léta 2016
  • zdarma aplikace FlixBus: klik a jízdenka je koupena
  • vyšší komfort při cestování v klimatizovaných autobusech s Wi-Fi,
  • extra větším prostorem pro nohy a 3 zavazadla v ceně jízdenky
  • Z Prahy po celé Evropě již brzy: FlixBus nasazuje od 28. dubna přímé spoje do Londýna a Bruselu. Prostřednictvím nových denních a nočních autobusů zároveň navyšuje počet spojů směr Švédsko, Dánsko, Německo a Rakousko. Společně s linkami do Velké Británie a Belgie nyní jezdí FlixBus z Prahy již do 16 evropských zemí, přičemž na některých z tras jsou dostupné spoje dokonce v hodinových intervalech.

Nově od 28. dubna: Dvakrát denně bez přestupu do Londýna nebo Bruselu

Bettina Engert, tisková mluvčí FlixBus, říká:Od zítřka začínají z Prahy jezdit nové autobusy FlixBus. Ať už se zákazníci rozhodnou vycestovat do známé nákupní metropole – Londýna, nebo navštívit belgické hlavní město Brusel – s FlixBus se dostanou do cíle bez přestupu, jednoduše a komfortně.“ Jízdenky na linku Praha <> Londýn (2x denně, přímý spoj, od 979 Kč) jsou k dostání na www.FlixBus.cz nebo přes bezplatnou aplikaci FlixBus.

Navýšené počty odjezdů do Skandinávie a více přímých spojů do Nizozemí, Rakouska a Německa

Vedle spojů do Londýna přidal FlixBus odjezdové časy u spojů do Skandinávie. Z Prahy lze nyní cestující přepravit do oblíbených cílů jako Kodaň nebo Malmö až 5x denně (Praha <> Kodaň, 5x denně, 978 Kč). FlixBus navíc nabízí přímé spoje mezi Prahou, Amsterdamem, Vídní a Berlínem (Praha <> Berlín, přímý spoj, od 479 Kč). Prostřednictvím nových nočních spojů budou zelené dálkové autobusy jezdit pravidelně z Prahy, např. až 11x denně směr Hamburk či Vídeň.

Ještě toto léto: Expanze nočních spojů a propojení nových měst s Českou republikou

Bettina Engert říká: „Už velmi brzo bude k dispozici více nočních spojů dostupných z České republiky, a to v Itálii, Francii a Maďarsku. Během tohoto léta bude také následovat připojení dalších regionálních cílů s Českou republikou.“ Prostřednictvím pevně vybudované sítě nočních linek FlixBus mohou cestující přicestovat do svého cíle již ráno následujícího dne a ihned tak započít den.

Cestování po Evropě jen díky několika málo kliknutí

FlixBus činí cestování ještě snadnějším než kdykoli předtím. Kromě prodeje vstupenek v prodejnách FlixBus a prostřednictvím spolupracujících cestovních kanceláří si mohou čeští zákazníci své jízdenky rezervovat také pohodlně přes mobilní aplikaci v českém jazyce.

Bettina Engert dodává: „Příští cestovatelský zážitek je vzdálen jen pár kliknutí. Přes naši bezplatnou aplikaci obdrží zákazníci všechny relevantní informace o jejich cestě.“ V ceně jízdenky jsou již zahrnuty všechny rezervační poplatky i garance místa k sezení v autobusu. Změnu rezervace či storno jízdenky je možné provést až do 15 minut před odjezdem, a to zcela bez poplatku. Před cestou není potřeba tisknout jízdenky – zákazník se může rozhodnout pro check-in, ke kterému je jen potřeba pouze QR kód zobrazeném ve smartphonu. Díky bezplatné Wi-Fi na palubě, zásuvkám, extra velkému rozestupu sedadel i možností přepravy 3 zavazadel mohou zákazníci při cestování zažít nejvyšší komfort.

Cíl roku 2016: Udělat Evropu zelenou!

Inspirováno trendem „trend sdílené mobility“ nabízí FlixBus cenově dostupný a udržitelný způsob cestování pro každý rozpočet. V roce 2013 začal FlixBus se čtyřmi linkami a od té doby vybudoval svou evropskou síť v 18 zemích. V roce 2015 se svými cca 1000 zelenými autobusy přepravil po Evropě 20 miliónů cestujících. Do konce tohoto roku se očekává další významné zvýšení počtu cestujících. André Schwämmlein říká: „Zásadním způsobem jsme změnili způsob cestování. Je naším cílem nabídnou zákazníkům v celé Evropě nevšední zážitek z cestování, a je jedno, jestli v Praze, Amsterdamu, Londýně nebo Barceloně.“

Výběr spojů FlixBus z/do Prahy:

Flixbus

TZ: FlixBus foto: Zdeněk Nesveda

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

CZECHBUS 2016 1

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODDLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

 

 

Tagy: ,

Komentáře uzavřeny.