cz  Czech      uk  EN

MAN staví další nové servisní středisko!

 

???????????????????????????????

Stavba čtvrtého vlastního servisu společnosti MAN Truck & Bus je zahájena,

???????????????????????????????

Pánové zleva: Christian Auth, finanční ředitel společnosti MAN; Ing. Jochen Modl, MBA, jednatel MAN; Ing. Jaroslav Klíma, ředitel stavební firmy Outulný; Ing. Milan Černík, výkonný ředitel stavební firmy PST Zlín; Ing. Stanislav Sigmund, výrobní ředitel PST Zlín

poklepáním na základní kámen byla dne 12. května 2015 slavnostně zahájena stavba čtvrtého značkového servisu nákladních vozidel a autobusů, provozovaného v České republice přímo společností MAN Truck & Bus. Nový servis se buduje v katastru obce Postřižín nedaleko Prahy, u sjezdu z dálnice D8,  a bude nabízet veškeré servisní a opravárenské práce nákladních vozidel a autobusů MAN, s výjimkou lakování.

Servis se bude rozkládat na ploše více než 15 000 m2, zastavěná plocha bude mít 2000 m2. Celkové investice dosáhnou téměř 5 miliónů eur, přičemž jen vybavení nejmodernější technikou bude stát více než 700 000 eur. Nové servisní středisko přinese do regionu při otevření zhruba 25 nových pracovních míst, v budoucnu až 40, a případní zájemci o zaměstnání se již nyní mohou hlásit na webových stránkách společnosti MAN. Zahájení provozu je plánováno na 1. listopadu 2015.

Poklepani 2

Christian Auth, finanční ředitel, a Ing. Jochen Modl, MBA, jednatel společnosti MAN

Stavba1

Velká kapacita a špičkové služby

V nově budovaném servisu budou mít zákazníci k dispozici pět opravárenských hal po dvou servisních stáních, jednu diagnostickou halu také se dvěma stanovišti a halu pro mytí vozidel. Servisní práce bude provádět až 25 mechaniků, v prvním roce provozu jich bude zhruba 15. Veškeré vybavení a technika bude na nejvyšší možné úrovni. „Naše společnost si velmi zakládá na svých vysokých standardech, díky kterým můžeme nabízet našim zákazníkům špičkové služby. Výjimku nebudeme dělat ani u nového servisu, naším cílem je vybudovat moderní centrum služeb pro vozidla MAN,“ říká k tomu Ing. Jiří Sedláček, vedoucí poprodejních služeb – vlastních servisů společnosti MAN Truck & Bus.

Kromě servisu vozidel MAN bude nové servisní středisko nabízet i opravy přípojné techniky. Tato služba ušetří zákazníkům čas, protože nebudou muset přejíždět mezi různými servisy, ale oprava proběhne na jednom místě. Součástí centra bude kromě servisních služeb prodej nejen nových autobusů, nákladních, komunálních a speciálních vozidel značky MAN, ale také prodej vozidel ojetých.

Vizualizace1

Třetí vlastní servis MAN bude v Ostravě

Dne 21. dubna 2015 podepsala společnost MAN Truck & Bus smlouvu o převzetí části podniku a smlouvu nájemní se společností AXA truck a.s. v Ostravě, která od roku 2006 provozuje servis nákladních vozidel a autobusů MAN jako smluvní partner. Díky tomu bude MAN od 1. června 2015 provozovat servis v Ostravě jako svůj vlastní.

Kapacita ostravského servisu odpovídá nově budovanému servisu v Postřižíně, také v Ostravě je 5 opravárenských hal, 1 hala diagnostická a 1 mycí hala;  servis zaměstnává v současné době 13 mechaniků, 4 techniky, 3 skladníky a administravní personál. Více informací o ostravském servisu naleznete na www.manostrava.cz.

 Další informace na: www.mantruckandbus.cz

 Program efektivní dopravy MAN Truck & Bus

Objem dopravy na evropských silnicích neustále roste. Současně však v důsledku ubývání zdrojů energie je doprava stále dražší. MAN Truck & Bus jako jeden z předních výrobců autobusů a nákladních vozidel výraznou mírou přispívá k neustálému zlepšování efektivity dopravy. MAN nabízí komplexní program snižování celkových nákladů vlastnictví vozidla. Efektivita dopravy – zahrnující technologii, servis, náklady na řidiče a další expertizy – chrání životní prostředí a je přidanou hodnotou pro naše zákazníky.

MAN

Společnost MAN Group, jeden z největších evropských hráčů,

oboru dopravního inženýrství, dosáhla v roce 2014 obratu 14,3 miliard Eur. Je výrobcem a dodavatelem nákladních vozidel, autobusů, vznětových motorů, turbo techniky a speciálních převodových zařízení. Společnost MAN zaměstnává celosvětově 55 900 zaměstnanců. Na trzích, kam dodává své produkty, dlouhodobě zastává vedoucí pozice.

 

dekra_skola MM

Komentáře uzavřeny.