cz  Czech      uk  EN

Servisní partner MAN Truck & Bus roku 2013

MAN OK

Soutěž organizovaná zastoupením mnichovské značky MAN v České republice a na Slovensku zná své vítěze.

  • Servisní partner roku je soutěž, v rámci které se posuzuje úroveň poskytování služeb zákazníkům jednotlivými autorizovanými servisními partnery MAN, kterých je v České republice 21 a na Slovensku 6.
  • Servisní síť MAN dále tvoří 2 vlastní servisy v Čechách – MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o. v Čestlicích a Rousínově, a 1 na Slovensku – MAN Truck & Bus Slovakia s.r.o., které se ale soutěže neúčastní.
  • Jedním z hodnotících kritérií, velmi důležitým pro zákazníka, je bezpochyby úroveň plnění náročných standardů MAN v oblasti organizace a vzhledu servisního zázemí a servisních procesů, a také kvalifikace zaměstnanců servisního partnera, tj. úroveň vyškolení mechaniků a přijímacích techniků, což má přímý vliv na spokojenost zákazníků s poskytovanými službami.
  • Na tyto konkrétní oblasti, které tvoří velkou přidanou hodnotu pro zákazníky, klade importér MAN největší důraz. Tímto způsobem se celá servisní síť MAN snaží vymezit vůči konkurenci neautorizovaných opraven, a uspokojit tak celé spektrum potřeb svých zákazníků. Spokojenost zákazníků a jejich jistota, že ve značkových servisech MAN jsou v nejlepších rukách, je primární úkol každého obchodního a servisního střediska značky MAN.
  •  Výsledky soutěže Servisní partner roku 2013 byly vyhlášeny na konferenci Poprodejních služeb, konané 5. a 6. února v MAN Truck Forum v Mnichově.

Na prvním místě se v České republice umístila společnost

ČSAD JIHOTRANS a.s. (České Budějovice)

Druhou příčku obsadila společnost ČSAD STTRANS a.s. (Strakonice) a třetí byl AUTOIMPEX spol. s r.o. (Velká Bíteš).

Určitě není náhodou, že v ročníku 2013 se na prvních dvou místech umístily servisy z jihu Čech. Jedná se o „sesterské“ firmy, které mají z části společného vlastníka a management. První dvě příčky v soutěži Servisní partner roku 2013 jen doplňují mozaiku úspěchů obou firem, kterým dominují spokojenost a loajalita zákazníků, ale také zaměstnanců ČSAD JIHOTRANS a ČSAD STTRANS.

Vítězem soutěže Servisní partner roku 2013 na Slovensku se stala společnost BCI S&T spol. s r.o., Žilina.

MAN OK

fotografie MAN: Zástupci vítězného servisu ČSAD Jihotrans, zleva ředitel divize služeb Jan Horký, vedoucí servisu Petr Štabrňák. Cenu pro nejlepšího servisního partnera MAN pro rok 2013 předávali zástupci MAN Truck & Bus Czech Republic, generální ředitel a jednatel Jochen Modl, manager poprodejních služeb Roman Svatek.

Další informace na: http://www.mantruckandbus.cz/cz/index.html

Program efektivní dopravy MAN Truck & Bus

Objem dopravy na evropských silnicích neustále roste. Současně však v důsledku ubývání zdrojů energie je doprava stále dražší. MAN Truck & Bus jako jeden z předních výrobců autobusů a nákladních vozidel výraznou mírou přispívá k neustálému zlepšování efektivity dopravy. MAN nabízí komplexní program snižování celkových nákladů z vlastnictví vozidla. Efektivita dopravy – zahrnující technologii, servis, náklady na řidiče a další expertizy – chrání životní prostředí a je přidanou hodnotou pro naše zákazníky.

MAN

 

Společnost MAN Group, jeden z největších evropských hráčů oboru dopravního inženýrství, dosáhla v roce 2012 obratu 15,8 miliard Eur. Je výrobcem a dodavatelem nákladních vozidel, autobusů, vznětových motorů, turbo techniky a speciálních převodových zařízení. Společnost MAN zaměstnává celosvětově 54 300 zaměstnanců. Na trzích, kam dodává své produkty, dlouhodobě zastává vedoucí pozice

 

BusPress nyní také na Facebooku

Facebook Buspress

Tagy: ,

Komentáře uzavřeny.