cz  Czech      uk  EN

Další hybridní autobusy Solaris pro německý Hannover!

Solaris získal významnou zakázku na dodání dalších 42 hybridních nízkopodlažních autobusů pro městský dopravní podnik üstra v Hannoveru, 63 autobusů Solaris již s úspěchem v Hannoveru jezdí, z tohoto také 11 hybridních. Kontrakt pro plnění dodávky je uzavřený pro období roků 2013 až 2016, první autobusy Solaris dodá již letos, 9 klasických krátkých, typ: Urbino 12 Hybrid a 9 kloubových Urbino 18 Hybrid.

Hybridní autobusy SOLARIS v Hannoveru

Solaris Urbino 18 Hybrid – üstra Hannover

  • „Jsme rádi, že můžeme se Solarisem spolupracovat. V Solarisu vidíme perspektivního a spolehlivého partnera, pro dodávky autobusů s vysokou kvalitou za konkurenceschopné ceny. Velmi si vážíme flexibility společnosti Solaris, který je stále v úzkém kontaktu se zákazníkem a plní veškeré závazky po-prodejních servisních služeb“ – říká André Neiss, generální ředitel üstra.

 

  • „Autobusy Solaris významně přispěly k modernizaci vozového parku v posledních letech. Kvalitu a spolehlivost oceňují nejen cestující, ale také i profesionálové, technici odpovídající za údržbu našeho vozového parku. Nově získané hybridní autobusy jsou důkazem toho, že  Solaris dokáže vyspělou technologií rychle a úspěšně reagovat na potřeby zákazníků“ – dodává Wilhelm Lindenberg, člen představenstva městského dopravního podniku v Hannoveru.

 

  • „Jsme velmi rádi za důvěru našeho dlouhodobého zákazníka. Üstra je dobrým příkladem investic do rozvoje čisté městské dopravy. Vítězství v této soutěži, také potvrzuje vynikající hodnocení našich autobusů“ – říká Małgorzata Olszewska, členka představenstva společnosti SOLARIS, pro prodej a marketing.

Hybridní autobusy nabízí polský Solaris od roku 2006. Je prvním evropským výrobcem, který masově dodává autobusy tohoto druhu. Inovativní autobusy spotřebují až o 30% méně paliva v porovnání s běžnými autobusy. Mimo Německa dodal hybridy Solaris i do Belgie, Finska, Francie, Litvy, Nizozemska, Norska, Polska a Švýcarska. Solaris je také jediným evropským výrobcem, který je schopen nabídnout pět různých modelů diesel-elektrických vozidel, která dávají zákazníkovi možnost vybrat si řešení, které nejlépe vyhovuje jeho potřebám a podmínkám použití.

Tisková zpráva, foto: Solaris Bus & Coach

 

Solaris Urbino 18 Hybrid – üstra Hannover  

Více informací üstra

BusPress, o autobusch SOLARIS jsme uveřejnili

 

Tagy: , , ,

Komentáře uzavřeny.