cz  Czech      uk  EN

Bonett otevřel v Hradci Králové již desátou vlastní CNG stanici

Foto_nahled-Plneni_vozidla_ Iveco_Stralis_na_nove_CNG_stanici_Bonettu_v_Hradci_Kralove

 

Společnost Bonett Gas Investment a. s. otevřela v Hradci Králové novou veřejnou plnicí stanici CNG. Motoristé jí naleznou v metropoli Královéhradeckého kraje na adrese Stavební 1049, hned vedle regionálního depa České pošty. Nová výkonná stanice se samoobslužným provozem funguje nonstop, platbu je možné uskutečnit CNG kartou, platební kartou nebo v hotovosti v platebním terminálu. Pro plnění automobilů je k dispozici rychlovýdejní stojan CNG a dvě koncovky typu NGV1, které naplní vozidlo do 3-5 minut. Plnit zde mohou i autobusy a nákladní vozidla s velkou koncovkou.

Nově otevřená plnicí stanice v Hradci Králové je během posledního srpnového týdne aktuálně jediným místem, kde mohou motoristé ve městě doplnit stlačený zemní plyn do svých automobilů. Druhá plnicí stanice CNG v Hradci Králové aktuálně prochází rekonstrukcí.

„Práce na otevření stanice jsme se snažili urychlit tak, aby měli motoristé nadále možnost v Hradci Králové plnit svá CNG vozidla. Samoobslužný provoz včetně různých možností plateb je pro nás dnes již samozřejmostí, zákazníkům nabídneme kromě vysokého výkonu a rychlého plnění jako jediní i možnost platit hotovostí,“ říká Václav Holovčák, místopředseda představenstva Bonett Gas Investment. „Vozidel na CNG v ČR stále přibývá. Hradec Králové je naší desátou investovanou veřejnou Bonett stanicí v Česku. Během krátké doby bychom měli otevřít další naší stanici ve Velkém Meziříčí. Do prosince se chystáme otevřít ještě několik dalších vlastních plnicích stanic, síť Bonett EUROGAS CNG se tak pravděpodobně stane největší v ČR. Celkově předpokládáme investici dalších několika desítek CNG stanic v příštích letech,“ dodal Holovčák.

Od začátku roku se počet vozidel na CNG v tuzemsku zvýšil o 1 200 na více než 7 000. Podle očekávání by tak jejich počet mohl přesáhnout hranici 8 000 aut. Roste též i prodej samotného plynu CNG, který loni činil rekordních 22 milionů metrů krychlových, to činí meziroční nárůst 45 procent.

Více informací o skupině Bonett naleznete na adrese: www.bonett.cz

Bonett

Základními subjekty skupiny BONETT jsou firmy Bonett Bohemia, a. s., působící v pozici generálního dodavatele staveb CNG stanic, a Bonett Gas Investment, a. s., orientovaná na investice CNG stanic a jejich provozování. Slovenský trh je pokryt prostřednictvím Bonett Slovakia. V oblasti dodávek technologií má Bonett majoritní podíl na všech nově budovaných CNG stanicích v ČR i SR, v oblasti prodeje CNG je 2. největším prodejcem CNG do vozidel v České republice. Skupina se dlouhodobě specializuje na oblast investic a provozu CNG stanic. Bonett Gas Investment provozuje pod značkou BONETT EUROGAS celkem 10 CNG stanic, například velké veřejné autobusové plnicí stanice CNG například v Liberci, Kladně, Přerově, a dalších městech, a v současné době má podíl 15 % na prodeji CNG v ČR. V roce 2014 plánuje otevření dalších až 7 nových Bonett CNG stanic, v příštích letech několik desítek nových CNG stanic. BONETT technologie plnicích stanic CNG jsou spojeny se špičkovou technologií s až pětiletou zárukou, nadstandardními službami a non-stop servisem včetně nepřetržitého dispečinku. Stanice Bonett je možno najít i například v továrnách Škoda Auto, Volkswagen, nebo výrobce autobusů Iveco. BONETT poskytuje i veškeré související projekční, poradenské, ekonomické a finanční služby, včetně investic a provozování CNG stanic a prodeje CNG konečným zákazníkům.

 

TZ: Bonett Gas Investment, a. s.

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.