cz  Czech      uk  EN

Autobus MAN Lion’s Coach L v týmu Hannover 96

Pohodlně a bezpečně bude vozit trenéra Mirko Slomku a jeho tým k utkáním nový exkluzivní autokar typu MAN Lion’s Coach L. Již osm prvoligových fotbalových klubů sází na spolehlivost, bezpečí a komfort autobusu MAN Lion’s Coach L.

 

 

 

Dr. Frank Hiller, člen představenstva odpovědný za marketing, prodej a služby společnosti MAN Truck & Bus AG, uvedl při příležitosti slavnostního předání vozidla: „Velice nás těší, že si tradiční klub Hannover 96 vybral za svůj týmový autobus MAN Lion´s Coach. Tým se prezentuje velikými úspěchy v německé bundeslize i na mezinárodním poli. Nový týmový autobus MAN bude tento klub komfortně a bezpečně doprovázet do budoucnosti.“

Trenér Hannoveru 96 Mirko Slomka přikládá týmovému autobusu vysokou váhu, důležitý je pro něj faktor pohody celého družstva: „Kromě kabiny je právě autobus centrálním místem, kde je celé družstvo pohromadě bez přítomnosti pozorovatelů zvenčí. Před zápasy je velmi důležitá koncentrace na nadcházející utkání, po hře zase již v autobusu začíná proces regenerace. Nás nový týmový autobus se mi velice líbí, je moderní a komfortní. Zejména co se týče vnitřního vybavení, byla naše přání vyplněna“, uvedl hlavní trenér týmu Hannover 96.

MAN Lion’s Coach LVysoce moderní a luxusní!

MAN Lion’s Coach L je s více než 3 000 vyrobenými vozidly jedním z nejúspěšnějších zájezdových autobusů v historii MAN. S délkou 13,8 metrů autobus poskytuje profesionálům z Hannover 96 velkorysý komfort. O silný pohon se stará efektivní motor MAN Common Rail o výkonu 440 k, který díky technologii MAN PURE DIESEL® bez potřeby aditiv vyhovuje předepsané emisní normě. Výkon je na hnací nápravu přenášen pomocí automatizované 12rychlostní převodovky MAN TipMatic®.

Exkluzivní vnitřní výbava, která byla na přání klubu Hannover 96 z velké části realizována ve spolupráci s partnerskou firmou Frenzel, jde daleko za bohatý rozsah sériového vybavení a nabízí vše, po čem touží srdce sportovce. Z celkem 32 vysoce kvalitních kožených sedadel je 8 rozmístěno ve dvou skupinkách čelem k sobě (Vis-a-vis) se stolky s elektrickým spouštěním uprostřed, 18 míst je vybaveno kombinací stolků a opěrek pro nohy s elektrickým nastavováním. Satelitní a digitální příjem DVB-T a kvalitní multimediální zařízení s routerem WLAN pro individuální přístup na internet jsou rovněž součástí výbavy, stejně jako čtyři 19palcové monitory pro cestující. Měnič s 3 000 W poskytuje celkem 34 elektrickým zásuvkám v bočních stěnách elektrický proud 220 V potřebný pro provoz přenosných počítačů či nabíjení mobilních telefonů. Vestavěná kuchyňka s horkovzdušnou troubou, dřezem a plně automatickým kávovarem zajišťuje komfortní palubní servis.

 

Špičková bezpečnost MAN

Postaráno je rovněž o bezpečnost. Vedle bezpečnostních zařízení, která jsou již léta u MAN samozřejmostí, jako ABS (antiblokovací systém), ASR (systém regulace prokluzu) a EBS (elektronický brzdný systém), nabízí MAN Lion’s Coach L sériově rovněž ESP (elektronický stabilizační program). Optimální přehled kolem autobusu zajišťují xenonové světlomety, přední a zadní kamera. Dobrý výhled i při nepříznivém počasí či při nízkých venkovních teplotách zajišťuje vyhřívané čelní sklo.
.

Technické údaje autobusu MAN Lion’s Coach L klubu Hannover 96

Model: MAN Lion’s Coach L
Délka 13 800 mm
Šířka 2 550 mm
Výška 3 820 mm
Rozvor 6 600 / 1 470 mm
Motor MAN 6válcový Common-Rail dieselový motor D2676 LOH26 (EEV)
Zdvihový objem 12 419 cm³
Výkon 324 kW / 440 k při 1 900 ot./min
Maximální točivý moment 2 100 Nm při 1 000 až 1 400 ot./min
Převodovka automatizovaná 12stupňová převodovka MAN TipMatic® s intardérem

Podvozek MAN 

vpředu: MAN nezávislé zavěšení kol;
vzadu: MAN hypoidní náprava
Palivová nádrž 525 l
Počet dveří 2
Počet míst k sezení 32+1+1
Příp. celková hmotnost 25 420 kg

 

Slavnostní předání autobusu před stadionem AWD-Arena (zleva): Frank Krämer, MAN Truck & Bus Deutschland GmbH, Dr. Frank Hiller, člen představenstva za Marketing, Sales & Services, MAN Truck & Bus AG, Gerrit Preckel, jednatel üstra Reisen, Wilhelm Lindenberg, člen představenstva üstra, Ingo Langhof, prokurista üstra Reisen. Za volantem: řidič autobusu Mirko Liesebach.

TZ : MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o

Více informací o autobusech MAN ZDE

 

 

 

Tagy: , , ,

Komentáře uzavřeny.