cz  Czech      uk  EN

ZLINER předal 8 autobusů IVECO Arway (15m) pro ČSAD Kyjov

IVECO Arway 15m ČSAD Kyjov 1

V pátek 29. 11. 2013 proběhlo v ČSAD Kyjov slavnostní předání nových autobusů pro ČSAD Kyjov

Bus a.s. Jednalo se o 8 kusů meziměstských autobusů IVECO Arway 15m. K hlavnímu důvodům nákupu nových autobusů od společnosti ZLINER se vyjádřil ředitel skupiny ČSAD Kyjov Ing. Adam Šmákal: „Hlavním důvodem nákupu nových autobusů IVECO Arway byla modernizace autobusové flotily navázaná na požadavky výběrové ho řízení ve veřejné linkové dopravě v rámci IDS JMK oblast Jihovýchod. Dalším důvodem bylo snižování provozních nákladů. A v neposlední řadě se snažíme o zvýšení komfortu pro naše cestující – nově nabídneme například klimatizaciči WiFi připojení zdarma ve všech autobusech.“

IVECO Arway 15m ČSAD Kyjov 4

Předání nových autobusů IVECO Arway společnosti ČSAD Kyjov, foto: Zliner

Autobusy IVECO Arway budou od 15. prosince nasazeny na kapacitně vytížené lince 106 Kyjov  –  Brno. ZLINER je považován za silného partnera pro dopravce, kladně spolupráci hodnotí i ředitel skupiny ČSAD Kyjov:“Ve smyslu nákupu nových autobusů jsme se spoluprací spokojeni, všechna očekávání byla dle dohody naplněna a i přes drobné zpoždění dodávky těchto osmi autobusů byla spolupráce zdárně dokončena ke spokojenosti obou stran.“

IVECO Arway 15m ČSAD Kyjov 2

Předání nových autobusů IVECO Arway společnosti ČSAD Kyjov, foto: Zliner

Spolupráce mezi ČSAD Kyjov a ZLINERem je dlouhodobá, ZLINER provozuje v areálu ČSAD Kyjov také prodejnu náhradních dílů a doplňuje tak svou nabídku služeb tak, aby byla co nejkomplexnější a co nejpřesněji kopírovala potřeby dopravce.

TZ:ZLINER

O společnosti ZLINER s.r.o.

Společnost ZLINER s.r.o. se již více než 40 let zabývá službami v oblasti autobusové dopravy. Postupem doby se Zliner profiloval do pozice vysoce kvalitního a spolehlivého partnera dopravních společností nejen v ČR, SR, ale i v Belgii, Rakousku, Německu, Itálii a dalších evropských zemích. V rámci vývoje trhu osobní dopravy jsme rozšiřovali jednotlivé služby od původního zaměření na opravy autobusů a s tím úzce související činnosti (prodej náhradních dílů, servis) do současné podoby, kdy našim klientům poskytujeme komplexní služby v oblasti autobusové a trolejbusové dopravy.

Mezi stěžejní činnosti společnosti Zliner v současnosti patří celkové i částečné opravy a přestavby autobusů a trolejbusů, prodej náhradních dílů.

Významná je pro rozvoj firmy také spolupráce se zahraničními partnery a to jak v oblasti oprav autobusů, tak i při renovacích a opravách komponentů pro automobilový průmysl. Plynulá provázanost mezi opravárenskými, výrobními a obchodními činnostmi firmy Zliner, to vše navíc v moderních prostorách, činí tuto firmu nepřehlédnutelným subjektem na českém a slovenském trhu v oblasti dopravy.

Vše, co firma dělá, směřuje k jedinému cíli a tím je a vždy bude – spokojený zákazník.

 

ZLINER

 

 

 

Tagy: , ,

Komentáře uzavřeny.