cz  Czech      uk  EN

Představujeme: ZLINER ENERGY – komplexní servis v oblasti využití CNG v dopravě

Společnost ZLINER ENERGY a.s. byla založena v květnu roku 2012 jako druhá dceřiná společnost firmy ZLINER s.r.o. V době, kdy rostou tlaky jak na úsporu nákladů, tak i na ekologii, bylo přirozené, že se společnost ZLINER začala hlouběji zabývat problematikou alternativních paliv, zejména CNG. Tento směr se brzy stal natolik významným, že byl důvodem pro založení dceřiné společnosti.

 

  • Předmětem podnikání ZLINER ENERGY a.s. je komplexní servis v oblasti využití stlačeného zemního plynu jako pohonné hmoty.

Plnící stanice CNG ZLINER ENERGY

Rozšíření pohonu na CNG je v dnešní době limitováno zejména nízkým počtem plnicích stanic, proto společnost ZLINER ENERGY a.s. nabízí výstavby plnicích stanic ve spojení s předními odborníky v této oblasti, zároveň také zajišťuje zprostředkování nákupu nových vozů nebo přestavbu vozového parku na CNG.

Společnost poskytuje své služby jak velkým dopravcům, tak soukromníkům, kromě samotných služeb přímo se týkajících CNG nabízí totiž i možnost profinancování výstavby plnicí stanice nebo obměny vozového parku. Tím otevírá dveře k úspoře nákladů i drobným živnostníkům jako jsou například pekárny a další…

ZLINER ENERGY a.s. nabízí výstavbu plnicí stanice na klíč v celé šíři kapacit od malých „domácích“ až po velké firemní či veřejné, projekt výstavby je ušit zákazníkovi přímo na tělo, zajistíme komplexní péči od prvotních plánů až po realizaci, zákazník nemusí mít vůbec žádné starosti.

Díky propojení s mateřskou společností ZLINER s.r.o., která je autorizovaným dealerem značky Iveco Bus, nabízí ZLINER ENERGY a.s. také prodej nebo dlouhodobý pronájem autobusů i obslužných vozidel v celé škále od malých osobních automobilů přes lehké užitkové vozy až po velké dodávky.

Financování projektu je možné jak z vlastních zdrojů investora, tak formou dlouhodobého pronájmu od ZLINER ENERGY a.s.

Touto komplexní nabídkou je společnost ZLINER ENERGY a.s. na českém trhu jedinečná, protože řeší začarovaný kruh, který řeší spousta dopravců – „nemůžu si koupit auto, když nemám plničku, nebudu stavět plničku, když nemám auto“ – tím, že nabízí zpracování celého projektu převedení vozového parku na CNG.

 otevření první veřejné plnicí stanice společnosti ZLINER ENERGY,  foto: ZLINER

V polovině dubna došlo v Písku k otevření první veřejné plnicí stanice společnosti ZLINER ENERGY a.s. Tuto stanici využívají primárně ČSAD Autobusy České Budějovice, které zde plní dva autobusy Citelis a sedm malokapacitních autobusů Rošero. Stále více je ale plnicí stanice využívána i soukromými osobami, které zde čerpají CNG do svých osobních vozů.

 

  otevření první veřejné plnicí stanice společnosti ZLINER ENERGY,  foto: ZLINER

V blízké době chystá ZLINER ENERGY a.s. otevření několika dalších veřejných plnicích stanic, jedna z nich by měla stát přímo ve Zlíně, kde se nachází sídlo společnosti. Tato plnicí stanice by měla být v provozu do konce roku.

Připraveno ve spolupráci se ZLINER ENERGY

 otevření první veřejné plnicí stanice společnosti ZLINER ENERGY,  foto ZLINER

 otevření první veřejné plnicí stanice společnosti ZLINER ENERGY,  foto ZLINER

 

otevření první veřejné plnicí stanice společnosti ZLINER ENERGY,  foto ZLINER

 otevření první veřejné plnicí stanice společnosti ZLINER ENERGY,  foto ZLINER

reklama:

Stlačený zemní plyn CNG, využití v dopravě – silné téma veletrhu EUROTRANS!

„EUROTRANS VELETRH OBCHODNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ“

Informace o dopravním veletrhu EUROTRANS 2013, klik a jsi tam!

Tagy: , , ,

Komentáře uzavřeny.