cz  Czech      uk  EN

Výrazně posilujeme naše spojení do Polska, oznamuje RegioJet

 i8 Scania 1
V plánu jsou další země a destinace. Spojení autobusy RegioJet získá nově díky lince do Varšavy také východočeský Náchod, a polskou Wroclaw či Lodž

Současně od 1. 7. zdvojnásobí RegioJet počet spojů na autobusové lince Ostrava – Katovice – Krakov, a nově bude vypravovat 2 spoje denně v každém směru. Tyto spoje v Ostravě přímo navazují na vlaky RegioJet z Prahy, Pardubic, Olomouce a dalších měst v České a Slovenské republice.

Na trasách z Ostravska do Krakova a na letiště v Katovicích spolupracuje RegioJet také s dopravcem TigerExpress a RegioJet tak nabízí nejširší nabídku spojení mezi Českou republikou a Polskem.

Jízdenky na nové spoje do Polska jsou již v prodeji, a to jak prostřednictvím internetových stránek www.regiojet.cz, tak na prodejních místech RegioJet na autobusových a vlakových nádražích stejně jako na pobočkách STUDENT AGENCY nebo u partnerských prodejců v řadě měst v České republice, na Slovensku a v dalších zemích.

„Výrazně posilujeme naše spojení do Polska. Po úspěšném startu naší autobusové linky do Krakova, rozšiřujeme spojení do dalších měst v Polsku a nově nabídneme spojení žlutými autobusy do pětice klíčových polských měst: Varšavy, Krakova, Wroclawi, Lodže a Katovic. Do budoucna pak chystáme další rozšiřování nabídky spojů nejen v Polsku, ale v hledáčku máme i další středo a východoevropské země, jako jsou Pobaltí, Ukrajina, Slovinsko, Chorvatsko apod.,“ říká Ivana Kašická, ředitelka autobusové dopravy RegioJet, která patří do skupiny STUDENT AGENCY.

Linka do Varšavy bude zatím v provozu 3x týdně – v středu, pátek, neděli ve směru do Polska a v pondělí, čtvrtek, sobotu v opačném, směru. Nově se budou služeb RegioJet využít také cestující z a do Náchoda – a to jak v mezinárodní přepravě do / z Polska tak i ve směru do a z Prahy. Nové spojení s Polskem díky tomu získá také Hradec Králové.

TZ: RegioJet

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

CZECHBUS 2016 1

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODDLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

,

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.