cz  Czech      uk  EN

STUDENT AGENCY zahajuje provoz na další vnitrostátní lince v Německu

Autobus_SA

STUDENT AGENCY rozšiřuje vnitrostátní autobusovou dopravu v Německu. Nově na trasu Norimberk – Würzburg – Frankfurt – Bonn – Kolín – Düsseldorf

Na první vnitrostátní autobusové trase v Německu Drážďany – Berlín – Hamburk využilo služeb žlutých busů za 3 měsíce více než 3 tisíce cestujících.

STUDENT AGENCY, největší autobusový dopravce na dálkových linkách v České republice a na Slovensku, dále rozšiřuje své aktivity ve vnitrostátní autobusové dopravě ve Spolkové republice Německo.

Aktuálně zahajuje prodej jízdenek na další vnitrostátní německou trasu Norimberk – Würzburg – Frankfurt – Bonn – Kolín – Düsseldorf, která je součástí linky Praha – Amsterdam a zpět, a to za ceny od 5 eur. První datum cesty, na které si bude možné zakoupit jízdenku, pak je 1. prosinec 2015, od kdy autobusy STUDENT AGENCY začnou na této trase přepravovat vnitrostátní cestující.

Autobusy STUDENT AGENCY vstoupily do vnitrostátní dopravy ve Spolkové republice Německo do 1. srpna, kdy zahájily přepravu cestujících na trase Drážďany – Berlín – Magdeburg – Wolfsburg – Hannover – Brémy – Hamburk, která je rovněž součástí mezinárodních linek z Prahy. Za první tři měsíce cestovalo těmito spoji 3 354 cestujících.

Spoje na lince, která jde nově do prodeje jako další vnitroněmecká trasa jezdí 1-2x denně v každém směru (celkem 10x týdně v každém směru). Kromě posilování pozice ve vnitrostátní autobusové dopravě v Německu, posilují mimo Českou republiku žluté autobusy (na Slovensku pod značkou RegioJet) svou pozici také na trasách na Slovensku a ze Slovenska do Rakouska. Zde jsou provozovány spoje z Bratislavy přes Nitru do Banské Bystrice a nově také na autobusové lince z Bratislavy do Vídně. V obou případech se jedná o linky s vysokým počtem spojů a přepravovaných cestujících – v případě linky Bratislava – Nitra – Banská Bystrica a zpět je to až celkem 40 spojů denně; z Bratislavy do Vídně a zpět pak jezdí denně celkem 32 spojů.

STUDENT AGENCY ve vnitrostátní dopravě v Německu nasazuje nejmodernější autobusy FUN & RELAX, kde vedle palubního servisu v podobě nápojů a denního tisku zdarma, mají cestující k dispozici systém palubní zábavy v podobě individuálních monitorů instalovaných v jednotlivých sedačkách, na kterých mohou cestující sledovat například více než 50 filmů, poslouchat hudbu, číst zpravodajství či hrát elektronické hry. Standard cestování se tak blíží například dálkovým letům významných leteckých dopravců.

Jízdenky na vnitrostátní trasu Norimberk – Würzburg – Frankfurt – Bonn – Kolín – Düsseldorf budou ještě v průběhu tohoto týdne v prodeji standardně jak přes internetové stránky dopravce, které jsou rovněž v německém jazyce, tak v prodejních kancelářích STUDENT AGENCY a REGIOJET, stejně jako u smluvních prodejců – včetně prodejců ve Spolkové republice Německo.

TZ: STUDENT AGENCY

Reklama na BusPressu –Klíč k nejlepším obchodům

 

dekra_skola MM

Tagy: ,

Komentáře uzavřeny.