cz  Czech      uk  EN

Volvo uvede do provozu bezhlučné elektrické autobusy v Göteborgu

Doprava bezemisními autobusy Volvo, které jsou bezhlučné, poháněné z obnovitelných zdrojů elektrické energie se stane realitou v roce 2015 v Göteborgu, zahájením pravidelného provozu. Nové technologie umožňují zcela nové možnosti v budoucí hypermoderní veřejné dopravě. Iniciativy   skupiny Volvo jsou realizovány ve spolupráci se švédskou energetickou agenturou Region Västra Götaland, městem Göteborg, Energi Västtrafik, Lindholmen Science Park a Johanneberg Science Park.

 Trvale udržitelný rozvoj společnosti je úzce spjat s rozvojem nových dopravních systémů. Použití elektrické energie nejen pro město Göteborg, jsou nová inovativní řešení pro veřejnou dopravu, které otevírají nové možnosti městského plánování v centrech měst.

Projekt byl představen na setkání s novináři 17. Června 2013 v Hotelu Eggers v Göteborgu za přítomnosti Olofa Perssona, prezidenta a generálního ředitele společnosti Volvo, Annelia Hulthéna, předsedy Městské rady a Gert-Inge Anderssona, předsedy regionální rady Västra Götaland.

TZ: Volvo Buses

reklama:

E – BUS CITY SHOW  BRNO 2013, silné téma veletrhu EUROTRANS  

„EUROTRANS VELETRH OBCHODNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ“

Informace o veletrhu EUROTRANS , klikni a jsi tam!

Tagy: , , , , ,

Komentáře uzavřeny.