cz  Czech      uk  EN

VAN HOOL vyrobil luxusní autobusový speciál pro cyklistický tým Lotto Belisol

Na podvozku turistického autobusu TX16 Acron za přispění sponzora týmu energetické skupiny G & V postavil Van Hool luxusní speciál pro belgický cyklistický tým Lotto Belisol. Autobus disponuje vybavením, které zabezpečuje maximální komfort pro členy realizačních týmů, ale i samotných závodníků, mezi které patří známá jména jako například, Jurgen Van den Broeck, Jürgen Roelandts, Jelle Vanendert, André Greipel.

Autobus je ušitý na míru pro potřeby týmu při závodech. Nabízí devět pohodlných míst v luxusních křeslech, do výbavy také patří sprcha, WC, kompletně vybavená kuchyň s lednicí, myčkou, pračkou a sušičkou. Samozřejmostí je nejmodernější multimediální vybavení se satelitním příjmem s informační obrazovkou ve vnější prodloužené části autobusu. Autobus je vybaven samostatným napájením a velkým prostorem pro uložení kol.

Manažer týmu Lotto Belisol Marc Sergant po měsíční zkušenosti s novým autobusem říká: „Při současné profesionální cyklististice na úrovni WorldTour je perfektní prostředí pro nás velmi důležité, dobře vybavený autobus je dnes nezbytností.  Jezdci Lotto Belisol  týmový autobus využívají denně jako dopravní prostředek, mají zde k dispozici sprchový kout, mohou zde relaxovat nebo případně mít schůzky. Lotto Belisol ukazuje na příklad brilantní silné belgické spolupráce mezi konstruktéry Van Hool a G & V Energy Group jako investora a partnera a našeho týmu, což mě opravdu těší. Tento autobus je jedinečný pro image našeho týmu a našich sponzorů.“

Tým si autobus poprvé vyzkoušel na závodech v Belgii, které se uskutečnily od 22. do 26. května 2013. Mimo sezónu bude autobusový speciál používaný i pro podporu akcí, které bude realizovat partner týmu G & V Energy Group.

Na rozdíl od běžné sériové výroby má Van Hool  také bohaté zkušenosti se stavbou a vybavováním autobusů vyrobených na míru pro konkrétní účely. Příkladem jsou autobusy pro špičkové fotbalové týmy, jako je Manchester United, Chelsea a Liverpool v anglické lize Premier League nebo Suzuki Motorcross tým. Autobusový speciál má také mobilní skupina hasičů v Antverpách. Van Hool vyrábí mimo jiné i  televizní přenosové vozy, mobilní knihovny a autobusy pro hudební umělce.

TZ: Van Hool

reklama:

EUROTRANS VELETRH OBCHODNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ

 

 

Tagy: , , , ,

Komentáře uzavřeny.