cz  Czech      uk  EN

Společnost Solaris Bus & Coach SA vyrobí pro Izrael dalších 110 autobusů

interurbino_fot__jan_kosowski_(1)

Solaris působí na izraelském trhu již od roku 2012. Ve spolupráci s místním partnerem a distributorem společností UBSI dodal na místní trh téměř 200 autobusů v městském i meziměstském provedení. Na konci letošního roku Solaris získal další velkou zakázku na dodání celkem 110 vozidel. Jeden z těchto autobusů měli možnost také vidět návštěvníci podzimního veletrhu CZECHBUS v Praze, který byl vystavený v expozici Solarisu.

Solaris Izrael

 Solaris InterUrbino pro společnost  Afifi Group Nazaret na veletrhu CZECHBUS, foto: Zdeněk Nesveda

První smlouva je na dodání 60 kusů městských autobusů Solaris Urbino 12 pro dopravce DAN z Tel Avivu. Jedná o jednoho z největších provozovatelů autobusových linek v zemi. Druhá smlouva se týká dodání 30 autobusů. Vozidla budou jezdit převážně v Tel Avivu, i když je možné, že některé z nich bude vidět také i na ulicích Jeruzaléma.  Třetí zakázka v pořadí se týká 20 ti autobusů,  v meziměstském provedení  InterUrbino pro společnost  Afifi Group Nazaret. Realizace tří smluv na dodání všech 110 autobusů připadá na období od března do května 2016 roku.

urbino_12_fot__jan_kosowski_(1)

„Izrael se stává pro nás v posledních letech jedním z nejdůležitějších vývozních trhů. Je to také díky našemu místnímu partnerovi společnosti UBSI. Nevylučujeme ještě více prohloubit naše vztahy s Izraelem v blízké budoucnosti“, říká Dariusz Michalak, viceprezident zodpovědný za výzkum a vývoj v Solarisu.

Solaris_logo

Informace o Solaris Bus & Coach SA

Solaris Bus & Coach SA je předním evropským výrobcem autobusů, trolejbusů a tramvají. Společnost působí ve 29 zemích na světě, kam Solaris dodal více než 13 000 vozidel. Společnost zaměstnává více než 2 300 lidí v Polsku a téměř 300 zaměstnanců ve svých zahraničních pobočkách. Produkty Solarisu byly opakovaně odměněny za kvalitu a inovaci a to jak v Polsku, tak i v dalších zemích Evropské unie a ve Spojených arabských emirátech.

TZ: Solaris Bus & Coach

 

Reklama na Buspressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

dekra_skola MM

Komentáře uzavřeny.