cz  Czech      uk  EN

Siemens hledá nové vývojáře!

Siemens OK

Siemens spouští náborovou kampaň. Pro svá vývojová a prototypová centra v Praze a v Brně hledá talentované vývojáře.

Siemens odstartoval náborovou kampaň pro svá vývojová a prototypová centra v Praze a v Brně. Hledá talentované lidi se zaměřením na techniku. Nabízí inovace, profesní růst i do zahraničí, týmovou atmosféru a skvělé pracovní prostředí.

Kampaň Siemens odstartovala v červnu. Cílí na studenty a absolventy technických škol i na uchazeče s praxí v technických oborech.  Budou se podílet zejména na projektech průmyslové automatizace a řízení dopravy. „Hledáme  programátory, embedded a hardware vývojáře, testery, mechanické konstruktéry – absolventy i zkušené lidi.  Nabízíme jim práci na velmi zajímavých produktech a také to, co dnes láká mnoho lidí: zodpovědnost, která jim bude svěřena v rámci projektu s možností profesně růst i do zahraničí“ říká Jan Verner, Vedoucí segmentu vývoje Inteligentních dopravních systémů.

Náborová kampaň využívá celou škálu nástrojů

Kampaň běží po dobu dvou měsíců červen až červenec 2015 v metropolích v Praze a v Brně. Siemens využil celou škálu nástrojů jak na svůj nábor upoutat pozornost cílových skupin svých potenciálních kolegů. Vedle komunikace na stávající zaměstnance Siemens využil v kampani nosiče v metru a v tramvajích. V rámci komunikace dál Siemens umístil velko-formátový mash banner na budově centrály v Praze a spolupracuje s pracovními a IT portály. „Díky možnostem online nástrojů, které jsme při kampani využili, doručujeme obsah konkrétním cílovým skupinám různými kanály – od sociálních médií, přes tematické a komunitní weby, až po vyhledávače. Kromě toho jsme zprovoznili microsite siemens.cz/developer s video-story našich zaměstnanců “ doplnil Štěpán Vrána, z oddělení Digital Communications & Brand Siemens.

Více informací ZDE

Siemens Česká republika

Siemens patří mezi největší elektrotechnické firmy v České republice.  Již 125 let je Siemens nedílnou součástí českého průmyslu a zárukou moderních a inovativních technologií. S počtem 9,2 tisíce zaměstnanců se řadí mezi největší zaměstnavatele v Česku. Své technologie, produkty a služby dodává zákazníkům ze soukromého i státního sektoru v oblasti energetiky, zdravotnictví, průmyslové a veřejné infrastruktury a informačních technologií. Skupina podniků Siemens v České republice vykázala v obchodním roce 2014 obrat 34,9 miliard Kč. Více informací naleznete na http://www.siemens.cz

Siemens-logo

 Koncern Siemens AG

Skupina Siemens Česká republika je součástí globálního elektrotechnického koncernu Siemens AG, který je přes 165 let synonymem pro špičkové technologie, inovace, kvalitu, spolehlivost a celosvětového působení. Společnost působí ve více jak 200 zemích a své aktivity rozvíjí zejména v oblastech elektrifikace, automatizace a digitalizace.  Siemens AG patří k největším poskytovatelům technologií šetrných k životnímu prostředí. Siemens je jedničkou na trhu v instalaci offshore větrných elektráren, patří mezi hlavní dodavatele pro paroplynové zdroje a technologie pro přenos energie, je průkopníkem v oblasti řešení pro veřejnou infrastrukturu, průmyslovou automatizací a softwarová řešení.  Společnost je také předním dodavatelem zdravotnických zobrazovacích zařízení a technologií pro laboratorní diagnostiku. Ve finančním roce 2014, který skončil 30. září 2014, dosáhl Siemens obratu 71,9 miliard EUR s čistým ziskem 5,5 miliard EUR a zaměstnával 357 tisíc zaměstnanců po celém světě. Více informací naleznete na  http://www.siemens.com

 

dekra_skola MM

Komentáře uzavřeny.