cz  Czech      uk  EN

Program MAN ProfiDrive

MAN ProfiDrive - nový program školení s názvem „Specifický sektor" foto: MAN Truck & Bus

MAN ProfiDrive – nový program školení s názvem „Specifický sektor“ foto: MAN Truck & Bus

MAN ProfiDrive: nový program školení s názvem „Specifický sektor“ pro ještě lepší plnění zákaznických požadavků

S novým školícím programem je nyní služba MAN ProfiDrive více, než kdy jindy zaměřena na splnění individuálních požadavků zákazníků. Nové školení s označením „Specifický sektor“ bylo vyvinuto ve spolupráci se zákazníky a je adresně zaměřeno jak na ekonomiku provozu, bezpečnost jízdy tak na zajištění samotného nákladu u jednotlivých druhů přepravy. Prvního školení „Specifický sektor“, které proběhlo v testovacím zázemí MAN Truck & Bus v Mnichově se zúčastnili řidiči dálkové dopravy společnosti UPM GmbH.

MAN ProfiDrive vyvinul školící program zaměřený na specifické potřeby přepravy tzv. “krátkého dříví“ společně s manažery dopravní společnosti UPM, jednoho z největších výrobců papíru v Evropě. Své zkušenosti a rady do školících modulů přidali též specialisti výrobce hydraulických jeřábů Palfinger a dodavatele přepravních systémů ExTe.

UPM GmbH, která je součástí finské skupiny UPM Group klade velký důraz na udržitelný rozvoj a na výrobní metody příznivé životnímu prostředí. UPM neustále usiluje o snížení dopadu výroby papíru na životní prostředí během celého životního cyklu produktu.

UPM si zakládá na odpovědném přístupu k podnikání a zejména vůči svým zaměstnancům. Bezpečnost práce má při výrobě papíru, od přepravy dřeva z lesa až po samotné papírové výrobky, extrémně vysokou prioritu.

MAN ProfiDrive a UPM vyvinuly vlastní školící program zaměřený speciálně na přepravu tzv. „krátkého dřeva“, zahrnující modul bezpečné jízdy stejně jako část o tom jak pracovat s hydraulickým nakladačem a správně zabezpečit vlastní náklad. Program školení kompletuje speciální blok věnovaný jízdě mimo upravené cesty, který je náplní jednoho celého dne. Dokonalá znalost nákladu a speciálně jeho vlastní hmotnosti je pro přepravu dřeva zvláště důležitá. Například vlhkost je zcela zásadním faktorem výrazně ovlivňujícím hmotnost převáženého dřeva. Řidiči musí, z tohoto pohledu, dbát především na to, aby se vyvarovali přetěžování vozidel.

Většina školení je prováděna při jízdě vlastními vozidly zákazníka, což dále zvyšuje dlouhodobý vzdělávací efekt tréninku. S cílem motivovat řidiče, aby využívali to, co se naučili, vyvinula UPM bonusový systém, který odměňuje vědomé chování vedoucí k bezpečnému provozu. Nový typ školení MAN ProfiDrive „Specifický sektor“ byl pozitivně přijat všemi účastníky.

V budoucnu bude tento nový vzdělávací systém rozšířen i na další odvětví a zákazníky. Principem je pracovat společně se zákazníkem, kombinovat a rozšiřovat stávající MAN ProfiDrive vzdělávací moduly. Nastolit školící platformu, která bude vyrobena přesně na míru individuálním požadavkům specifických druhů přepravy.

S novým vzdělávacím modulem „Specifický sektor“ je portfolio MAN ProfiDrive ještě atraktivnější. MAN ProfiDrive již dnes zahrnuje širokou škálu možností školení, včetně tradičních modulů pro řidiče a manažery flotil vozidel zaměřených na jízdu s nízkou spotřebou paliva, bezpečnost provozu a jízdu mimo upravené silnice a cesty. Včetně modulů určených pro přepravu zboží v cisternách či silech, nadrozměrnou přepravu či modulů, které jsou speciálně přizpůsobeny pro odvětví autobusové přepravy.

Odborníci MAN ProfiDrive také mohou nabídnout své služby řidičům při získání certifikace profesionálního řidiče. MAN ProfiDrive také může poskytnout pomoc při žádostech v rámci vládních dotačních programů, při výběru nejlepších balíčků konstrukčních a servisních opatření či informace o podávání žádostí.

TZ: MAN

 Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

Veletrh autobusů, výstava autobusů, autobusy v Praze

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODDLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.