cz  Czech      uk  EN

Bonusový program Plzeňské karty v zahraničí se rozrůstá

plzenska-karta

Pro držitele Plzeňské karty jsou připraveny nové výhody v oblasti volnočasových aktivit. Bonusový program Plzeňské karty se rozšířil o další partnery za hranicemi České republiky, konkrétně v oblasti Bavorského lesa. Jedná se o slevy na ubytování a pronájem elektrokol, která jsou čím dál oblíbenější. Do bonusového programu je zapojen hotel Brennes, apartmány Krieger a pension Scottish Highlander Guesthouse, ve kterém je zároveň možnost pronájmu elektrokol. K Bonusovému programu se připojila i síť půjčoven elektrokol E-bike Šumava nebo Intersport Huber.

Držitelé Plzeňské karty mohou na ubytování i na pronájem elektrokola čerpat 10% slevu. Výjimkou jsou apartmány Krieger, kde je sleva ve výši 7 %.

„Jsme rádi, že se nám povedlo rozšířit počet partnerů v tak zajímavé oblasti, jako je Národní park Bavorský les,“ říká Michal Kraus, předseda představenstva PMDP, a.s., a dodává: „Na webových stránkách Plzeňské karty jsme připravili novou, přehlednější sekci Bonusového programu.“

Bonusový program Plzeňské karty má již několik desítek partnerů a držitelům Plzeňské karty nabízí slevy a jiné výhody pro nákupy, cestování, zábavu a jiné služby.

TZ: PMDP

Co je bonusový program Plzeňské karty? Čtěte ZDE

Poznámka redakce,

Bonusové programy v Plzni se tak stávají součástí promyšlené marketingové strategie, jak upoutat pozornost nejen na cestování ve veřejné dopravě, ale i na město Plzeň samotné. Možná, že to jedna z věcí, která nám schází v Praze po „kartovém excesu“ a nějak se veškeré snahy o multifunkcionalitu a atraktivní využívání karty vytratila.

Zdeněk Nesveda

pmdp-3

Reklama na BusPressu – Klíč k dobrým obchodům

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

CZECHBUS 2016 1

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

Veletrh autobusů, výstava autobusů, autobusy v Praze

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODDLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

,

,

 

.

 

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.