cz  Czech      uk  EN

Nové autobusy Mercedes a Setra pro polskou dopravní společnost Raf Trans

Großauftrag für Daimler Buses in Polen

Varšavský dopravce Raf Trans Sp. z o.o.  si doplnil flotilu o šedesát nových, zájezdových autokarů Mercedes-Benz Tourismo a tři Setra ComfortClass 500 HD. Symbolický klíč od nových autobusů si slavnostně převzal od Antonio Cavotty, ředitele společnosti EvoBus Polska majitel dopravní společnosti Raf Trans pan Rafał Jańczuk. Ralf Trans využívá vozidel od skupiny Daimler Buses již od roku 2000 a nyní vozový park se skládá ze 150 autobusů převážně Mercedes – Benz.

Großauftrag für Daimler Buses in Polen

 Rafał Jańczuk majitel Raf Trans (uprostřed), Roman Biondi, vedoucí oddělení obchodu Daimler Buses (vpravo) a Antonio Cavotta, ředitel společnosti EvoBus Polska, (vlevo), foto EvoBus

Mercedes-Benz Tourismo – Raf Trans

Všechny vozy jsou vybavené ve vyšším standardu Travel Star, tak aby odpovídal nárokům luxusního cestování, který společnost Raf Trans svým zákazníkům nabízí. Samozřejmostí je výkonná klimatizace, tónované zasklení, dvoubodové pásy, toaleta a kuchyňka.

Pohon vozidla obstarává motor OM 470 Euro VI BlueEfficiency s výkonem 290 kW (394 koní), doplněný šestistupňovou GO 210. K dispozici jsou bezpečnostní systémy nouzového brzdění (AEBS) a Lane Assistant (SPA) – hlídaní jízdních pruhů.

Setra ComfortClass 500 – Raf Trans

Raf Trans rozšířil svoji flotilu také o dva autokary S 515 HD ComfortClass 12,3 m s kapacitou 49 míst a jeden třínápravový model S 519 HD pro 69 cestujících. Všechny jsou vybaveny špičkovými audio- mediálními systémy. Instalované jsou bezpečnostní systémy, adaptivní tempomat (ART) s aktivním brzdovým asistentem (ABA3) a asistent pozornosti řidiče (AtAs).

Zdeněk Nesveda

zdroj: EvoBus

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

CZECHBUS 2016 1

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODDLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

 

 

 

Tagy: , ,

Komentáře uzavřeny.