cz  Czech      uk  EN

Úspěšné městské autobusy Mercedes-Benz Citaro v Hamburku

Ředitel provozu a infrastruktury Ulrich Sieg a  Steffen Rothhardt vedoucí divize autobusů ze společnosti Hamburger Hochbahn AG, převzali 50. Jubilejní autobus Mercedes-Benz Citaro  z celkového počtu 81, které jsou součástí kontraktu pro rok 2013. Jubilejní vůz symbolizuje více než 15 let důvěry, kterou Hamburger Hochbahn AG má v autobusy  Citaro již od roku 1997.

Tammo Voigt, vedoucí prodeje dopravních prostředků na Mercedes-Benz –  autobusy, předal nový autobus v přístavu Hamburk. „Výročí stojí na silném partnerství, které jsme si vybudovali s Hochbahn za dlouhá léta. Před 15 lety  Hochbahn byla jednou z prvních společností, která  uvěřila v úspěšný koncept Citaro, ta důvěra stále trvá a k dnešnímu dni jsme celkem za celé období již převzali  více než  1000 autobusů Citaro.  „Díky své modulární konstrukci u se u Citara podařilo skloubit funkčnost, modernost a inovativní prvky, což poskytuje základ pro úspěšný koncept,“ uvedl Ulrich Sieg.

Hochbahn  si objednal celkem 81 autobusu Citaro pro rok 2013. Výroční autobus, Citaro LE (LowEntry), bude působit v Hamburku jako tzv. expresní autobus. Kromě dvou Citaro LE Hochbahn také objednal 46 Citaro na CNG  a 33 Citaro s klasickým pohonem. Je to právě tato široká škála různých variant v modulární řadě Citaro, kterou oceňují dopravci po celém světě, kde od roku 1998 jezdí těchto autobusů více než 37 000.

Technické parametry a vše o Mercedes-Benz Citaro  Euro VI, zde: klik a jste tam!

TZ: EvoBus

 VIDEO : Mercedes-Benz Citaro

Tagy: , ,

Komentáře uzavřeny.