cz  Czech      uk  EN

400 nových autobusů Mercedes a Setra pro rakouského zákazníka ÖBB Postbus

 

Společnost ÖBB Postbus GmbH se je dlouhodobě zaměřená na vozidla  Mercedes-Benz a Setra,  nyní se chystá výrazně modernizovat  vozový park. Po společné celoevropské kampani Daimler Buses a ÖBB Postbus GmbH je připravená rámcová smlouva na dodávku vozidel  v letech 2013 a 2017. Upřesnění počtu jednotlivých modelů je ještě otevřené, celkový objem zakázky by měl dosáhnout až 400 autobusů.  ÖBB Postbus provozuje regionální dopravní systémy po celém Rakousku.  „Daimler Buses je spolehlivý partner ÖBB Postbus. Těší nás, projevená důvěra, že se společnost spoléhá  na kvalitu a bezpečnost našich autobusů“,  říká Till Oberwörder, ředitel prodeje, marketingu  Daimler Buses.

 

 Nový Mercedes-Benz Citaro Euro VI

Pro ÖBB Postbus  dodáváme modely  Mercedes-Benz Intouro, Integro, a Citaro a Setra MultiClass Class 416. Všechna vozidla vyšších s vyšší úrovní podlahy jsou vybavena bezbariérovým  výtahem ve střední části vozu v prostoru dveří s dvojitou šířkou. Vozidla Mercedes i Setra mají  zabudovanou  klimatizaci s účinností v celém prostoru pro cestující i řidiče.

Mercedes-Benz i Setra zaručují nejen vynikající komfort a bezpečnost, ale také vysokou spolehlivost a životnost.  Snížené otáčky motoru a optimalizované zvukové izolace zmenšují zvukovou hladinu uvnitř vozu.  Mercedes-Benz Citaro získal evropské ocenění Bus of the Year 2013 v silné konkurenci hybridních autobusů ostatních značek.  Na testovacím turné Record Run 2012 autobusů Mercedes-Benz a Setra, za asistence společnosti DEKRA bylo dosaženo s novými motory Euro VI úspory paliva až 8% v porovnání se stejnými modely s motory Euro V.

VIDEO : ÖBB Postbus

 

reklama:

 „EUROTRANS VELETRH OBCHODNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ“

Více informací, kontakty o dopravním veletrhu EUROTRANS 2013, klik a jsi tam!

 

 

 

 

Tagy: , , , , ,

Komentáře uzavřeny.